Image default
Statyba ir remontas

Kalėdinės dekoracijos namams – idėjos kaip šventiškai pasipuošti namus

Kalėdos yra viena iš nedaugelio progų, kuriose džiaugiamasi blizgučiais, pledais ir mirksinčiomis lemputėmis. Tai reiškia, kad jei jūs planuojate papuošti savo namus Kalėdiniam laikotarpiui, jūs tai galite padaryti gražiai išpjaustytais medžiais, įmantriais dekoratyviniais papuošalais ar įvairiais kitais priedais, pritaikytais puošti namus Kalėdoms. Užuot laikydamiesi klasikinės raudonos ir žalios spalvos, atnaujinkite savo virtuvę, svetainę ar kitas savo namų zonas švenčių sezonui, šiomis kalėdinių dekoracijų idėjomis.

Kiekvienais metais ta pati Kalėdų eglutė…

Kalėdų eglutė, yra tik puošimo pradžia. Norėdami užpildyti savo namų vidų ir išorę šventine nuotaika, naudokite kojines, vainikus ir girliandas (kartu su kitais šventiniais radiniais!). Jei turite galimybę, dar kartą apsilankykite savo mėgstamiausiuose praeities kalėdiniuose prisiminimuose, kai dekoracijos būdavo, pavyzdžiui, senelės saugomos figūrėlės ar blizgantys medžiai, su kuriais užaugote. Galutinis rezultatas? Šios linksmos dekoravimo idėjos leis kiekvienam jūsų eglutės centimetrui atrodyti ir jaustis labai šventiškai.

kaledu-eglute

Kalėdinės lemputės

Jeigu norite vieno iš lengviausio, bet toli gražu, ne prasčiausio varianto, galite apsvarstyti kalėdines lemputes. Lempučių yra įvairiausių struktūrų, šviesų spalvų. Galima teigti, kad kiekvienas tikrai gali rasti lemputes, pagal savo norus, savo namams. Taip pat yra LED juostos, kurios suteikia jums norimą išvaizdą, o spalvas galite prisitaikyti kokias tik norite. Kalėdinės lemputės, kurios bus tinkamai pritaikytos, gali kardinaliai pakeisti jūsų kambarį ar net visą namą ir taip gali tapti puikios dekoracijos.

kaledines-lemputes

Jūsų fantazijai nėra ribų

kaledines-dekoracijos

Kalėdinės dekoracijos nebūtinai turi būti naudojamos taip, kad papuoštu jūsų kambarį, jos gali būti naudojamos ir pagal smagias paskirtis. Jei nenorite dovanų dėti po Kalėdų eglute, galite įsirengti daiktų lentyną, ją gražiai papuošti įvairiomis dekoracijomis, ir ten susidėti dovanas prieš Kūčių rytą. Taip pat galite savo namų sienas padabinti gražiais Kalėdiniais užrašais, sukomponuotais iš lempučių ar kitos atributikos. Vietoj nuobodaus ir vientiso lubų vaizdo namuose, ant lubų galite pasikabinti įvairius šventinius atributus – žvaigždes, pasigamintas iš vielos, ar kokius nors žaisliukus – improvizuokite, ir jūsų šventės taps nepamirštamos ir unikalios.

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja interjero namo dažymas?

VizijaTau

Namo apšiltinimas – celiuliozė ar stiklo vata ?

VizijaTau

Namo eksterjero dažymas

VizijaTau

Palikite atsiliepimą