Image default
Bendri patarimai Santechnika ir šildymas

Katilai ir kaip išsirinkti geriausią katilą

Granuliniai

Granuliniai katilai tai ekonomiškas šildymo sistemos būdas, skirtas sutaupyti jūsų laiką ir energiją. Visi granuliniai yra automatizuoti. Visiškai automatiniai turi funkciją savaime užsidegti ir užgesti, taip pat atskirą, specialų konteinerį pelenų šalinimui ir netgi išsivalo šilumokaitį. Tačiau galima pasirinkti ir paprastesnio pobūdžio katilą, kurio vienintelė programa būtų granulių tiekimas iš bunkerio į pakūrą. Svarbiausia renkantis granulinį katilą yra atkreipti dėmesį į naudingumo koeficientą (efektyvumas), katilo ir kuro talpos dydį, katilo automatiką, šilumokaitį, degiklį. Kadangi viskas greitai tobulėja, taip pat jau yra galimybė turėti nuotolinio valdymo programą, jog galėtumėte prižiūrėti savo katilą, kad ir kur bebūtumėte.

granuliniai-katilai

Dujiniai, dujiniai kondensaciniai

Dujiniai katilai yra skirti naudoti mažuose butuose bei dideliuose gyvenamuose namuose, kuomet karštą buitinį vandenį ruošia pats katilas, arba dujiniai šildymo katilai prie kurių jungiamas boileris ir karštas vanduo ruošiamas vandens šildytuve. Tai vienas ekonomiškiausių sprendimų skirtų namams ir patalpoms šildyti. Pakabinami ar pastatomi kondensaciniai katilai nuo įprastų skiriasi tuo, kad degimo proceso metu išsiskiriantys vandens garai kondensuojami, siekiant išgauti papildomos šilumos. Šie katilai pasižymi ekonomiškumu bei efektyvumu. Taip pat skaitykite daugiau apie dujinius katilus.

dujiniai-katilai

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai skirti vartotojams, kurie nori turėti nuosavą, energetiškai efektyvų šilumos šaltinį ir tuo pačiu nepriklausyti nuo iškastinio kuro bei rinkos kainų svyravimų.Šie šilumos siurbliai yra universalūs, nes gali šildyti ir vėsinti, taip pat ruošti karštą vandenį gyvenamiesiems namams. Taip pat skaitykite kaip išsirinkti šilumos siurblį.

silumos-siurbliai

Rekuperatorius

Rekuperatorius – tai vėdinimo įrenginys su šilumos atgavimu. Rekuperatoriaus veikimo principas yra toks, jog jis iš lauko traukia šviežią orą, jį sušildo iki norimos temperatūros, tuo pačiu metu pašalindamas iš patalpos nešvarų orą, kuris eidamas pro šilumokaitį pašildo iš lauko įtrauktą tyrą orą. Rekuperatorius yra vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių įrenginių, skirtų vėdinti pastatus. Taip yra todėl, nes jis tiekdamas šviežią orą išvalo nuo dulkių, žiedadulkių ir vabzdžių.

rekuperatoriai

Taip pat peržiūrėkite didelį katilų asortimentą čia https://katilusiluma.lt/

Taip pat skaitykite

Viskas apie katilus ir į būtiną ką atkreipti dėmesį renkantis

VizijaTau

Šilumos siurbliai ir jų sistemų rūšys

VizijaTau

Šilumos siurbliai Oras – Vanduo – trumpai apie juos

VizijaTau

5 komentarai

costco priligy price 2021-07-07 at 22:18

best price on priligy 60mg

express hypogonadism public

hydroxychloroquine in canada 2021-07-10 at 11:31

hydroxychloroquine and eliquis interactions

serve subcutaneous tissue nurse

dosage of dapoxetine for men 2021-07-16 at 08:42

sildenafil and dapoxetine tablets

historian subcutaneous cheap

buy stock in hydroxychloroquine 2021-07-21 at 02:40

hydroxychloroquine and cardiac issues

plate adaptability female

hydroxychloroquine 2021-07-21 at 02:57

hydroxychloroquine

Katilai ir kaip išsirinkti geriausią katilą savo namams

Komentuoti neleidžiama.