Image default
Santechnika ir šildymas

Mobilūs oro kondicionieriai – trumpai apie juos

Kasmet ateina toks laikas, kai vasaros metu ore tvyrantis karštis alina žmogaus organizmą. Tada darosi ne tik sunku dirbti biure, bet ir grįžti į įkaitusius namus nesinori. O ir ne paslaptis, kad taip aliname ir savo organizmą, kas atsiliepia sveikatai. Todėl į pagalbą ateina oro kondicionieriai!

Visi tikriausiai žinote paprastuosius stacionarius ar sieninius, kurie yra montuojami. Tai reiškia jog jie visada lieka vienoje vietoje. Norint vėliau perkelt reikia tvarkyti sienas, o ir dėl to, kad jie nejuda, atvėsinti galės tik vieną kambarį. Todėl jeigu norite vėsinti skirtingas patalpas, skirtingu laiku – tam yra mobilieji oro kondicionieriai. Juos galima lengvai perkelti. Jie yra lengvi, patogūs ir svarbiausia kompaktiški. Juos pastatyti galima bet kurioje vietoje, svarbu, kad būtų prieiga prie elektros lizdo. Šie kondicionieriai turi kelias funkcijas – miego, vėsinimo, sausinimo. Jeigu namie bus karšta – greitai atvėsins patalpą, jeigu kambaryje per daug drėgmės, jis ją ištrauks, o atėjus miego laikui, o skleidžiamas garsas bus toks minimalus, kad Jūs jo beveik negirdėsite. Daugelis mobilių oro kondicionierių turi laikmačius, todėl galėsite būti visiškai atsakingi už temperatūrą Jūsų namuose. Mobilieji kondicionieriai yra pigesni už sieninius oro kondicionierius.

Tai itin praktiškas ir patogiam naudojimui sukurtas oro vėdinimo bei vėsinimo įrenginys. Jie skiriasi nuo įprastų oro kondicionierių skiriasi tuo, jog yra mobilus – tai reiškia, vartotojas pagal poreikį  gali šį įrenginį naudoti bet kada ir bet kur. Jį galite vežtis bet kur, kur yra lizdas į elektros šaltinį. Jie yra tokie pat efektyvūs kaip žiemą mobilūs šildytuvai, kurie palaiko šilumą namuose. Taip pat skaitykite daugiau apie visų rūšių oro kondicionierius.

kondicionieriai

Rinkites iš plataus oro kondicioneirių asortimento https://oroiranga.lt/kondicionieriai/.

Taip pat skaitykite

Oro kondicionierius ir jo montavimas

VizijaTau

Oro kondicionierius – kaip išsirinkti tinkamiausią?

VizijaTau

Palikite atsiliepimą