Image default
Bendri patarimai Santechnika ir šildymas

Oras – Vanduo šilumos siurbliai

Oras – vanduo sistema šilumos siurbliai tai įrenginiai, kurie gamina šilumą iš aplinkos oro, todėl šioje sistemoje itin svarbus faktorius yra oro temperatūra. Kuo mažesnis temperatūrų skirtumas tarp lauko ir vidaus, tuo efektyviau veikia oras-vanduo sistema. Oras-vanduo sistemos veikimo principas pagrįstas šilumos perkėlimu: aušinamas lauko oras, kas vėliau paverčiamas į šilumą. Ji per šilumokaitį perduodama specialiam skysčiui – freonui, kuris naudojamas šildyti pastato vidaus orą arba vandenį.

Šios sistemos dažniausiai yra įrengiamos ten, kur nėra įmanoma įrengti žemės kolektoriaus arba giluminių gręžinių. Taip pat juos renkasi žmonės kurie nori sutaupyti, nes šilumos siurbliai yra labai ekonomiški ir šios sistemos praktiškai nereikialauja jokių investicijų.

Šildymo sistemos oras-vanduo privalumai: šilumos siurblį nesudėtinga integruoti į bet kuria kitą namuose jau esančią šildymo arba karšto vandens sistemą; tai ekologiška sistema, kadangi nėra atviros liepsnos ir liepsnos šaltinio, visiškai nėra jokio apsinuodijimo tikimybės, nes freonas yra visiškai nekenksmingas; jai nereikalinga didelė nuolatinė priežiūrą, todėl namus galite palikti ir ilgesniam laikui.

Taip pat skaitykite

Why Watson data platform can be the iTunes for your Big Data

admin

Privalumai ir trūkumai medžio granulių, biomasės krosnių

admin

Soon you’ll be able to travel from London to Scotland in just 45 minutes

admin