Image default
Bendri patarimai Santechnika ir šildymas

Šilumos siurbliai Oras – Vanduo – trumpai apie juos

Šilumos siurbliai tai puiki, taupi ir moderni šildymo alternatyva tinkanti tiek naujos, tiek senos statybos būstui. Jie savo veikimo principu yra tapatinami su oro kondicionieriais. Tik priešingai nuo oro kondicionierių, jų pagrindinis tikslas – šildyti patalpas. Šilumos siurbliai yra įrenginiai, kurie energijos išgavimui naudojasi gamtiniais šaltiniais kaip oras ir vanduo, o kartu tai yra viena ekonomiškiausių šildymo sistemų. Šios sistemos rengiamos ten,  kur nėra įmanoma įrengti žemės kolektoriaus arba giluminių gręžinių, taip pat juos renkasi žmonės kurie nori sutaupyti, nes šilumos siurbliai yra labai ekonomiški ir šios sistemos praktiškai nereikialauja jokių investicijų. 

Oras – vanduo sistema šilumos siurbliai tai įrenginiai, kurie gamina šilumą iš aplinkos oro, todėl šioje sistemoje itin svarbus faktorius yra oro temperatūra. Kuo mažesnis temperatūrų skirtumas tarp lauko ir vidaus, tuo efektyviau veikia oras-vanduo sistema. Oras-vanduo sistemos veikimo principas pagrįstas šilumos perkėlimu: aušinamas lauko oras, kas vėliau paverčiamas į šilumą. Ji per šilumokaitį perduodama specialiam skysčiui – freonui, kuris naudojamas šildyti pastato vidaus orą arba vandenį.

silumos-siurbliai

Šios sistemos dažniausiai yra įrengiamos ten, kur nėra įmanoma įrengti žemės kolektoriaus arba giluminių gręžinių. Taip pat juos renkasi žmonės kurie nori sutaupyti, nes šilumos siurbliai yra labai ekonomiški ir šios sistemos praktiškai nereikialauja jokių investicijų.

Šildymo sistemos oras-vanduo privalumai: šilumos siurblį nesudėtinga integruoti į bet kuria kitą namuose jau esančią šildymo arba karšto vandens sistemą; tai ekologiška sistema, kadangi nėra atviros liepsnos ir liepsnos šaltinio, visiškai nėra jokio apsinuodijimo tikimybės, nes freonas yra visiškai nekenksmingas; jai nereikalinga didelė nuolatinė priežiūrą, todėl namus galite palikti ir ilgesniam laikui. Skaitykite daugiau apie šilumois siurblius.

silumos-siurbliai-oras-vanduo

Rinkites iš plataus prekių asortimento https://katilusiluma.lt/prekes/.

Taip pat skaitykite

Viskas apie katilus ir į būtiną ką atkreipti dėmesį renkantis

VizijaTau

Šilumos siurbliai ir jų sistemų rūšys

VizijaTau

Oras-oras šilumos siurbliai ir jų sistemos

VizijaTau