Image default
Santechnika ir šildymas

Kaip išsirinkti šilumos siurblį?

Butams dažniausiai naudojami su SPLIT sistema. Jų sistemoje yra vienas vidinis, ir vienas išorinis blokas, taigi tokio tipo šilumos siurblys sėkmingai ne tik šildys, bet ir esant poreikiui atvėsinti norimą patalpą. Jeigu pageidaujama oro temperatūra reguliuoti ir kitose patalpose, rekomenduojama įsigyti MULTI-SPLIT sistemos pagrindu veikiantį oro siurblį. Tokia sistema turi vieną išorinį bloką, o viduje dalį būti net penki blokai. Taip siekiama užtikrinti efektyvumą ir visišką temperatūros kontrolę. Būtina atkreipti dėmesį į šiuos rodiklius: 

Elektros sunaudojimas. Elektros sąnaudų rodikliai yra labai svarbūs. Pasirinkdami aukštesnės klasės šilumos siurblį sumokėsite kiek daugiau, tačiau vėliau išlaidos elektrai bus žymiai mažesnės.

AUTO Funkcija. Šilumos siurbliai valdomi labai paprastai ir nustačius norimą šilumos išgavimo kiekį – jie palaiko normalią temperatūrą. Jeigu ji pakilo ar nukrito – apie tai jūs esate informuojami. 

Siurblio sauga. Inovatyvūs siurbliai moka patys save apsaugoti iškilus problemai ar kokiai nors grėsmei – jie apie tai informuoja Jus: per aukšta temperatūra patalpose, per didelė maitinimo įtampą ir t.t. Tokie siurbliai rūpinasi Jumis, ne jūs jais.

Taip pat skaitykite

Atsinaujinantieji energijos ištekliai

admin

Oras – Vanduo šilumos siurbliai

admin

Šilumos siurbliai

admin