Image default
Patarimai Jums ir Jūsų namams Santechnika ir šildymas

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai tai puiki, taupi ir moderni šildymo alternatyva tinkanti tiek naujos, tiek senos statybos būstui. Šilumos siurbliai veikimo principu yra tapatinami su oro kondicionieriais, tik jų pagrindinis tikslas – šildyti patalpas.Šilumos siurbliai yra įrenginiai, kurie energijos išgavimui naudojasi gamtiniais šaltiniais kaip oras ir vanduo, o kartu tai yra viena ekonomiškiausių šildymo sistemų. Priežastys kodėl turėtumėte rinktis šilumos siurblį.

Šilumos siurblių skirtingos sistemų rūšys:

Oras-vanduo: šio proceso metu gaunama šiluma – yra per šilumokaitį perduodama skysčiui (freonui) – kuris naudojamas šildyti pastato vidaus orą arba vandenį.Šie šilumos siurbliai dažniausiai įrengiami ten, kur nėra galimybės įrengti žemės kolektoriaus arba giluminių gręžinių. Juos renkasi žmonės, kurie nori sutaupyti, nes šis šildymo būdas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, o sistemos įrengimui nereikia didelių investicijų.

Oras-oras: šio proceso metu gaunama šiluma remiasi į oro energijos principą – vienoje aplinkoje esantis oras perduodamas į kitą aplinką pakeičiant oro temperatūrą. Oras-oras sistema yra ekologiška ir ekonomišką ir jau daugelį metų nepakeičiamas įrenginys, kuris visiškai tenkina žmonių poreikius ir vasarą ir žiemą.

Oras-vanduo-oras: ši sistema išsiskiria tuom, kad atlieka net tris funkcijas: patalpų šildymas, vėsinimas ir buitinio karšto vandens ruošimas.

Multi-split sistema: Multi split sistemą gali sudaryti keletas vidinių įrenginių, prijungtų prie vieno išorinio šilumos siurblio įrenginio, todėl paprastai ir efektyviai apšildomos (atvėsinamos) visos norimos patalpos.

Taip pat skaitykite

Oro kondicionieriai – kuo jie skiriasi ir kaip išsirinkti tinkamiausią?

admin

Geležis vandenyje

admin

10 dizaino patarimų sodininkystėje

admin