Image default
Patarimai Jums ir Jūsų namams Statyba ir remontas

Kada vandens filtrai yra reikalingi jūsų namuose?

A: Jeigu vanduo į jūsų namus atiteka senais vamzdžiais. Ilgai ten užsibūdamas jis įsisavina organizmui kenksmingų ir net pavojingų medžiagų. Toks kenksmingas ir kietas vanduo prieš patenkant į vamzdžius gali būti traktuotas, kaip normalios kokybės, todėl leidžiama jį tiekti gyventojams, o procese, tekėdamas senais vamzdžiais gali užsiteršti ir netgi tapti nebevartojamas. Taip pat apie tai gali pranešti jūsų oda ir plaukai. Ant odos atsiradę pažeidimai nuo kietųjų metalų arba šiurkštūs ir sausi plaukai, dėl ištirpusios dvivalentės geležies. Visa tai gali greitai išnykti, tik įsigijus atitinkamus vandens filtrus.

vandens-filtrai

B: Vanduo yra kietas. Kaip tai atskirti? Jeigu namuose vanduo nepakankamai minkštas paprasčiausiai išduoda kalkės virdulyje, besikaupiančios nuosėdos vonioje, kriauklėje ir net ant čiaupo, vonios kambaryje plytelių plyšiuose atsiradusios rūdys. Taip pat ne paslaptis, kad apie kalkėtą vandenį įspėja ir buitine technika, dažnas jos gedimas ir didelis kalkių kiekis. Visa tai gali labai paprastai būti sutvarkytą, tik įsigijus atitinkamus vandens filtrus.

vandens-filtrai-namui

C: Pastebite dažnus indaplovių, skalbimo mašinų ir vandens šaldytuvų gedimus. Žinoma, prietaisų gedimas nėra pagrindinis rodiklis, kadangi gali būti ir kiti veiksniai, tačiau kalkės yra vienas pagrindinių. Nuo kalkių tiesiogiai atsiranda dažni buitinės technikos gedimai. Nukalkinimo filtrai naudojami vandens minkštinimui iki norimo lygio ir išvalymui nuo įvairių susikaupusių medžiagų bei organinių junginių, kurie nėra naudingi žmogaus sveikatai.

geriamo-vandens-filtrai

D: Vandens kokybė neaiški ar neatitinka rekomenduojamų normų. Neišvalytame vandenyje kaupiasi nitratai, sulfatai, geležis, manganas, kurie nėra naudingi žmogaus sveikatai. Jog vandenyje pastarųjų yra galime net neįtarti, kadangi toks vanduo gali būti skaidrus ir neskleidžiantis nemalonaus kvapo. Galbūt jūs taip pat domina vandens filtrai, juos galite pamatyti čia https://tyrasvanduo.lt/.

vandens-filtrai-nuo-kalkiu

Taip pat skaitykite

Dažniausios stogų iškilusios problemos ir jų sprendimai

VizijaTau

Geoterminis šildymas ir 10 mitų apie jį

VizijaTau