Image default
Statyba ir remontas

Dekoracijos sienoms ir idėjos kaip pasipuošti

Sienos sudaro nemažą dalį namo interjero įvaizdžio, o dekoracijos gali greitai ir lengvai pagyvinti sieną. Spalvos gali pakeisti jūsų turimą šaltą atmosferą į šiltą vos tik pakeitus spalvą. Tai lyg jungiklis jūsų atmosferai. Be abejonės, galite sienas tiesiog nudažyti kokią neutralią spalvą, bet ankščiau ar vėliau vis tiek kažką užkabinsite, paremsite ar panašiai. Nebijokite eksperimentuoti, viskas atsirandą netikėtai ir galbūt maloniai nustebsite, kai netikėtai gausis tai, ko norėjote.

Nebijokite eksperimentuoti

Jeigu norite savo interjerui suteikti kažką neįprasto, pabandykite eksperimentuoti, ypač jeigu jūs tik pradedate įkūrinėti savo lizdą. Tai vienintelis būdas gauti kažką kitokio, o jeigu jums sunkiau sekasi galvoti nuo ko pradėti ar kokių priemonių imtis, visada ieškoti idėjų galite internete. Pabandykite pasiimti paprasčiausia lipnią juostelę ir dažų galoną. Išklijuokite lipnią juostele įvairiausiais kampais, viską nudažykitę ir palaukite kol nudžiūs. Tada nuimkite ir gausite modernų ir nepaprastai paprasta dizainą !

Tapetai

Jeigu norite vieno iš lengviausio, bet toli gražu, ne prasčiausio varianto, galite apsvarstyti apie tapetus. Tapetų gausi įvairiausių struktūrų, dizainų. Galima teigti, kad kiekvienas tikrai gali rasti norimą stilių savo namams. Taip pat yra dažomi tapetai, kurie suteikia jums norimą išvaizdą, o spalvas galite prisitaikyti kokias tik norite, arba išvis netaikyti ir palikti kaip yra. Nepamirškite, kad viskas greitai tobulėja, galite pasirinkti ir iš 3D tipo tapetų, kurie tinkamai pritaikyti, gali kardinaliai pakeisti jūsų kambarį ar net visą namą. Tapetai gali tapti puikios dekoracijos nenorint apkrauti sienų.

Jūsų fantazijai nėra ribų

Sienos nebūtinai turi būti naudojamos, kad papuoštu jūsų kambarį, jos gali būti naudojamos ir pagal smagias paskirtis. Jeigu jūsų vaikas yra labai aktyvus, mėgsta laipioti visur ar piešti ant sienų, pagalvokite apie laipiojimo sienomis įrengimą vaiko kambarį, ar net pakabinti lentą ant kurios vaikas galėtų piešti nuolatos. Taip pat galite pasidaryti kažką naudingo sau, darbo kambarį pasidarykite kokį motyvuojantį užrašą, kuris pakėlus galvą nuolatos primintų jūsų tikslus. Vietoj nuobodžios lentos, pasikabinkite įdomų popierini ritinį, kuris primins senovės Egiptą. Taip pat skaitykite dar daugiau įdėjų kaip pasipuošti sienas.

Taip pat skaitykite

Dažymas ar tapetai, ką rinktis?

admin

Laiptai ir prašmatnios idėjos jų dekoravimui

admin

Keletas alternatyvų jūsų namų sienoms

admin