Image default
Patarimai Jums ir Jūsų namams

Nešvarus vanduo ir jo poveikis jūsų odai ir plaukams

Visi žinome, kad vanduo yra nepakeičiamas dalykas kasdieniniam gyvenime. Tačiau ar susimąstėte, kuo jis naudingas jūsų odai ir net plaukams? Jeigu jums sunku prisiversti gerti vandenį, štai jums keli faktai, kurie tikrai motyvuos jus gerti švarų vandenį ir pakankamą jo kiekį.

Vandens nauda odai:

Kaip ir kiti mūsų organai, oda yra sudarytą iš daugybės ląstelių. Joms vanduo yra būtinas, kad galėtų funkcionuoti ir atlikti visas savo funkcijas. Vanduo yra būtinas, jei norite išlaikyti odos drėgmę ir aprūpinti ją būtinomis medžiagomis. Vanduo prisideda prie odos tamprumo ir vartojant reikiamą kiekį vandens, jis rūpinasi odos elastingumu, kas reiškia mažiau raukšlių! Taigi, galite pasidėti brangius ir stebuklingus senėjimą atidedančius kremus, nes vanduo veiksmingesnis nei drėkinamasis kremas ir išties pigesnis variantas.

Vandens vartojimas padeda dorotis su odos ligomis, tokioms kaip žvynelinė ar egzema. Jis pageriną organizmo gebėjimą atsistatyti ir padeda pašalinti toksinus iš organizmo, todėl oda atrodo itin lygi ir graži. Net šaltas dušas arba šilta vonia yra labai naudingi. Šilta vonia gali padėti įveikti stresą ir atverti jūsų veido poras ir jas išvalyti, o šaltas dušas tonizuoja ir net padeda kovoti su celiulitu ir padeda susidoroti su odos paraudimais. Sužinokite kada verta įsigyti vandens filtrus.

Kokią atneša vanduo nauda plaukams?

Vanduo naudingas ne tik odai, bet ir plaukams. Jeigu išskalausite plaukus po šaltu vandeniu po plovimo, galėsite džiaugtis labiau spindinčiais plaukais. Jis jiems padeda tapti lankstesniais, stiprina galvos odą. Tačiau nereikėtų pamiršti ir pačio vandens būklės. Plaudami plaukus su minkštu, nekalkėtų vandeniu, apsaugosite juos nuo elektrinimosi. Jis tinkamas ir dažytiems plaukams, nes apsaugo spalvą nuo blukimo. Rinkites iš plataus vandens filtrų asortimento https://tyrasvanduo.lt/.

Taip pat skaitykite

Iš kur atsiranda kalkės ir kaip su jomis kovoti?

admin

Vandens problemos ir kada verta įsigyti vandens filtrus?

admin

Nitratai vandenyje, jų poveikis ir šalinimas

admin