Image default
Patarimai Jums ir Jūsų namams Statyba ir remontas

Oro kondicionierius ir jo montavimas

Oro kondicionierius ir jo split sistema yra sudaryta iš dviejų skirtingų dalių, tai vidinio (garintuvo) ir išorinio (kondensatoriaus).Šios dvi dalys susijungia tarpusavyje laidais ir vamzdžiais, todėl asmenims kuriems netekę dirbti su laidais ir vamzdžiais, oro kondicionieriaus montavimas gali atrodyti sudėtingas procesas. Oro kondicionieriaus montavimas susideda iš 5 etapų:

1.Elektros laidų išvedžiojimas.

Oro kondicionieriui būtina pravesti atskirus laidus ir jį prijungti į atskirą automatą elektros skydelyje, sena instaliacija ne visada gali atlaikyti per didelį elektros krūvį. Patikrinkite jūsų namo statybos metus, būkite itin atidūs, jeigu namas statytas prieš 1990 metus. Jeigu šį darbą leisite atlikti specialistui, gaisro tikimybė lygi nuliui.

2.Išorinės dalies montavimas.

Išgręžiamos skylės kronšteinams, išgręžiama skylė per dieną sujungimui ir įmontuojama išorinė dalis. Jeigu oro kondicionierius bus statomas atvirame balkone turėsite mažiau darbo, būtinai ne įstiklintam, kitaip įrenginiui trūks oro. Taip pat patariama vengti metalinių turėklų, nes įrenginys gali sukelti vibracija.

3.Vidines dalies įrengimas.

Varžtais prie sienos pritvirtinama montavimo plokštelė ir ant jos užkabinama vidinė dalis. Specialistai nerekomenduoja oro kondicionieriaus virš šilumos šaltinio, nes atsiranda didelė tikimybė jam sugesti. Oro kondicionieriaus taip pat ne rekomenduojama kabinti virš lovos ar darbo vietos, nes atsiranda tikimybė reguliariai peršalti. Geriausiai šį darbą palikti specialistui, nes jie geriausiai žino vietas, kurios nesukeltų rizikos ateitį.

4.Sienose ar grindyse specialiais pjovimo įrankiais išpjaunamos ertmės.

Išpjaunami latakai sienose arba lubose tam, kad sujungti elektros laidus ir freono vamzdžius. Tai daroma tik tada, kai norite, kad vizualiai nesimatytų jokių laidų ir išvedžiojimų. Pasibaigus darbams oro kondicionierius bus pakabintas kur jūs norėsite, o laidai bus paslėpti sienose.

Drenažinis vamzdis turi sudaryti bent 2-3 cm kampą, nes juo bus nukreipiamas susikaupęs kondensatas. Jeigu nuolydžio dėl kokių nors priežasčių nepavyksta padaryti, būtina yra sumontuoti ir kondensato siurbliuką dėl susikaupusios drėgmės pašalinimo.

5.Sistemos patikrinimas.

Įjunkite oro kondicionierių ir patikrinkite jo veikimą visuose darbo režimuose. Jeigu prietaisas dirba sklandžiai ir nevibruoja, neleidžia pašalinių garsų reiškia viskas gerai ir įrenginys gali pilnai veikti. Rinkites iš plataus oro kondicionierių asortimento https://oroiranga.lt/kondicionieriai/.

Taip pat skaitykite apie oro kondicionierius ir kaip išsirinkti geriausią!

Taip pat skaitykite

Geoterminis šildymas ir 10 mitų apie jį

VizijaTau

Mobilūs oro kondicionieriai – trumpai apie juos

VizijaTau

Ką rinktis norint pačiam sumontuoti lubas, o ko nesirinkti?

VizijaTau

9 komentarai

keto diet workout plan 2021-08-06 at 20:07

keto diet and no gallbladder https://ketodietione.com/

top 10 gay dating site 2021-08-09 at 16:45

gay dating service toronto https://freegaychatnew.com/

squrt.org gay dating 2021-08-09 at 17:32

gay dating secret https://gaychatrooms.org/

gay deaf dating 2021-08-10 at 17:25

gay bear dating online free https://gaychatgay.com/

gay hispanic dating 2021-09-08 at 21:42

gay dating sims online https://gayedating.com/

all gay dating sites 2021-09-09 at 07:16

gay dating sites reviews https://gay-singles-dating.com/

gay men dating trans men 2021-09-09 at 07:21

gay dating sims nsfw https://gaydatingcanada.com/

gay black men dating 2021-09-10 at 20:53

middle eastern gay men dating https://dating-gaym.com/

best gay dating sites in europe 2021-09-11 at 10:41

denver gay dating https://gayonlinedating.net/

Komentuoti neleidžiama.