Image default
Dizainas

Įkvėpiančios idėjos kiemui ir kaip paversti jį ramybės oaze

Papuoškite savo kiemą

Idėjos kiemui pagyvinti gali gimti tiesiog nuo žiūrėjimo į nuobodžią erdvę kieme. Tiesiog išgręžkite savo tvoroje skylių, įstatykite į juos spalvotų stiklo kamuoliukų ir viską palikite saulei atlikti už jus. Nustebsite kaip tokia detalė gali pakeisti jūsų kiemą. Norint, kad spalvų gama matytųsi ne tik diena, bet ir visą naktį, vietoje stiklinių rutuliukų galite padaryti vietos ir įdėti šviečiančių girliandų, užtaisyti viską karštais klijais ir mėgautis spalvomis ir naktį!

Pasikabinkite hamaką

Idėjos kiemui prasideda nuo noro atsipalaiduoti ir pasidaryti savo galinį kiemą ramybes kampeliu. Daugeliui patinka pabėgti nuo rūpesčių ir saulėtą dieną atsigulti į hamaką ir tiesiog atsipalaiduoti, atsigerti kokį šaltą gėrimą ar paskaityti knygą. Be to, hamakas tikrai praktiška ir graži detalė kieme. Jeigu turite galimybę pasikabinti daugiau negu vieną hamaką, yra hamako tipo kėdžių, kurios puikiai atrodytu po didesniu medžiu ir būtų puiki laiko praleidimo su draugais zoną.

Šviesos jūsų verandoje

Virvės tipo šviesos yra paprastos ir nebrangios. Tačiau tinkamai jas pakabinus, galite savo verandą paversti į tikrą oazę. Rinkitės geltoną šviesą, kad įnešti dar daugiau natūralaus jaukumo. Dar daugiau jaukumo suteiktu tokio tipo šviesos pakabintos ant medžių Jūsų matomoje zonoje. Jei turite stalą su stikliniu viršumi, galite net po juo padėti tų pačių šviesų.

Pridėkite medinį takelį savo kieme

Reikia idėjos kiemui? Pasiimkite kokio nors medžio lentų ar perdibtų medžio gaminių, tai nesudaro didelio skirtumo, viskas priklauso kiek laiko tam skirsite. Tai natūralus ir pigus būdas papuošti savo kiemą. Taip pat takelį galite pasidaryti iš akmenų, įkasant akmenis į žemę.

Idėja savadarbiems šviestuvams

Pasidarykite savo verandą dar šviesesnę negu buvo. Tik reikia pasiimti kokias nors senas skardinęs, pragręžti skylių ir mėgautis krentančiomis šviesų spinduliais. Taip pat galite paimti seną kalėdinę šviečiančia girlianda, ant jos šviesų uždėti spalvotus plastmasės kamuoliukus, juose padarius skylute ir viską užtaisius karštais klijais. Taip pat skaitykite idėjas kaip pasipuošti sienas.

Taip pat skaitykite

Garažo vartai – plienas ar medis ?

VizijaTau

Įdomūs langų pasirinkimai

VizijaTau

Palikite atsiliepimą