Image default
Statyba ir remontas

Oras-oras šilumos siurbliai ir jų sistemos

Oras-oras šilumos siurbliai yra vienas ir paprasčiausių ir ekonomiškiausių sprendimų patalpoms šildyti, naudojant lauko ore esančią energiją. Šiame straipsnyje plačiau aptarsime šių įrenginių naudą.

Šilumos siurbliai oras-oras sistema gali būti montuojami, bet kokio ploto ar išplanavimo namuose, svarbu vidinių įrenginių įmontavimo vieta tam, kad oro srautai, kuo efektyviau pasiskirstytų erdvėje. Paprastai šie įrenginiai montuojami tiek naujos, tiek senos statybos namuose.

Paprastai sudaro viena išorinė ir viena arba kelios vidinės dalys, kurios užtikrina sistemos darbą. Šios dalys yra lengvai montuojamos, darbas užtrunka vos keletą valandų. Šilumos siurbliai oras-oras pasirenkami kaip pagrindinis šilumos tiekimo būdas tuomet, kai siekiama šildyti sodo namelį arba kai planuojama ilgam išsinuomoti patalpas, kurios nėra šildomas. Tokiais atvejais nesinori daug investuoti, todėl šis variantas yra puikus kokybės bei kainos santykis.

Šilumos siurbliai oras-oras pasižymi nedidelę kainą ir efektyvumu bei ekonomiškumu. Taip yra todėl, nes siurbliai tik išgrynina energiją bei perteikia šilumą. Palyginus su kitomis šildymo sistemomis yra sunaudojama mažiau resursų, todėl atitinkamai sumažėja ir šildymo sąskaitos, tačiau rezultatas yra toks pat malonus ir šiltas patalpų klimatas.

Taip pat pasirinkus šiuos siurblius vasarą nereikės rūpintis naujo oro kondicionieriumi, nes vėsių ir gaiviu oru pasirūpins šilumos siurblys oras-oras. Viduje yra įmontuoti filtrai, kurie neleidžia į namus patekti dulkėms, virusams ir užtikrina švarų oro tiekimą bei kondicionavimą.

Valdymo sistema yra visai nesudėtinga, lengvai galite nustatyti galingumą bei temperatūrą pasirinktam laikotarpiui. Nebereikės jaudintis paliekant įrenginį nakčiai ar ilgesniam laikotarpiui. Šiuolaikinės šilumos siurblių oras-oras sistemos gali užtikrinti kuria linkme turėtų būti tiekiamas oras bei automatiškais sumažinti galingumą, kai daugiau energijos prireikia kitai buitinei technikai. Pamatykite kitas šilumos siurblių rūšis.

Taip pat skaitykite

Šilumos siurbliai ir jų sistemų rūšys

VizijaTau

Dujiniai katilai – pakabinami ar pastatomi?

VizijaTau

Šilumos siurbliai Oras – Vanduo – trumpai apie juos

VizijaTau

10 komentarų

keto diet for vegans 2021-08-07 at 21:23

keto diet food list https://ketorecipesnew.com/

website for dating gay men 2021-08-09 at 16:40

gay dating las vegas https://gaydatingzz.com/

serious gay dating websites 2021-08-11 at 00:10

gay biker dating https://gaychatus.com/

gay dating free usa 2021-09-01 at 12:36

dating gay daddy https://gaychatgay.com/

gay men with kids dating 2021-09-01 at 20:56

gay dating show audition logo https://freegaychatnew.com/

nepal gay dating site 2021-09-08 at 14:40

all gay dating site in canada https://gaydatinglosangeles.com/

gay dating in millitary 2021-09-08 at 17:53

best gay sites for dating https://gay-singles-dating.com/

gay chubby dating sites 2021-09-09 at 04:46

is dating a trans gay? https://gayedating.com/

gay dating flash games 2021-09-11 at 05:12

gay dating chat room https://dating-gaym.com/

gay catholic dating website 2021-09-11 at 05:46

georgia gay dating https://datinggayservices.com/

Komentuoti neleidžiama.