Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Laiptai ir prašmatnios idėjos jų dekoravimui

Daugumoje namų, laiptai – pirmas dalykas už kurio užkliūna mūsų akys įėjus per paradines duris. Kad laiptai neatrodytų paprastai ir nuobodžiai, dažniausiai trūksta tik tinkamos dekoracijos. Laiptai turi turėti kažkokį žavesį, kadangi jie turi paskirtį atskirti dvi skirtingas gyvenamąsias zonas.

Laiptai ir kilimas

Įsirengę kilimą ant savo laiptų, ne tik suteiksite laiptams įdomiu, bei neįprastų raštų, bet ir šalto sezono metu jis sušildys jūsų pėdas. Taip pat suteiks stabilumo einant, galėsite būti ramūs, kad nepaslysite ir nesusižeisite.

Iliuzija

Jeigu jums nepatinka kilimo įdėja, kaip jūsų laiptų papuošimą, pagalvokite apie alternatyvą nudažant savo laiptus. Tam tikras raštas gali kardinaliai pakeisti vaizdą ir nereikalauja jokios papildomos vietos. Vieni iš pliusių, kad bet kada galėsite pakeisti vizualiai raštą be didelių investicijų.

Laiptai ir paveikslai

Tik dėl to, kad nepraleidžiate daug laiko prie laiptų, nereiškia, kad nereikia jiems skirto laiko tiek, kiek skiriate kitiems kambariams. Siekiant išnaudoti visą laiptų erdvę ir pagyvinti savo laiptus, naudokite dekoracijas ant sienų tokius kaip paveikslus, nuotraukas. Fototapetai taip pat gali labai pagyvinti visą laiptų zoną.

Turėklai

Pagalvokite apie savo turėklų pakeitimą, pakeiste jų trajektoriją arba paprasčiausiai nebijokite improvizuoti.
Derinkite turėklų spalvą su šalia esančių augalų ar kilimų spalva. Šiomis dienomis labai populiaru riktis laiptus, kurie susidaro iš daug detalių ir yra kitokie. Sienų nudažymas derama spalva turėklams taip pat gali padėti pakeisti laiptų vaizdą.

Taip pat skaitykite apie patrauklų lubų dizainą ir kaip išsirinkti!

Taip pat skaitykite

Privalumai ir trūkumai skirtingų grindų

VizijaTau

Kalėdinės dekoracijos namams – idėjos kaip šventiškai pasipuošti namus

VizijaTau

Dažymas ar tapetai, ką rinktis?

VizijaTau

Palikite atsiliepimą