Image default
Patarimai Jums ir Jūsų namams Statyba ir remontas

Saulės energijos įrenginiai, jų pliusai ir minusai

Namams saulės energija yra pati prieinamiausia ir patvariausia atsinaujinančios energijos šaltinis ir kelia žymiai mažiau triuškmo negu vėjo turbinos. Žinoma, saulės energijos įrenginiai turi savų pliusų ir minusų kuriuos rasite žemiau.

Atsinaujinantis šaltinis

Kuo toliau, tuo daugiau žmonių pamato, kad saulės energiją galima išnaudoti ir tuo pačiu panaudoti į savo naudai ir gamtos. Vienas iš pagrindinių privalumų, kad visai atvirkščiai negu kitos šildymo sistemos, Saulės energijos įrenginiai sumontuoti, jie tampa nemokamu energijos šaltiniu. Retkarčiais prireikia remonto ir saulės panelėms, tačiau jos retai kada reikalauja būti pakeistos. Net jeigu jūs gyvenate apylinkėse, kuriose mažai gaunama saulės šviesos, tai nėra bėda, kadangi šios sistemos nereikalauja tiesaus saulės spindulio, kad gaminti energiją. Taip pat, atvirkščiai negu iškastinis kuras,saulė –  neišsenkantis energijos šaltinis.

Investicija

Sunkiausia prisiversti įsigyti saulės kolektorius dėl jų kainos. Juos įsirengti ir įsigyti, kainuoja nemažą sumą, tačiau priklausomai nuo panelių tipų. Maždaug 5-15 metų bėgyje jūs gausite nemokamą energiją ir tai puiki investicija. Žinoma kaina gali kisti, priklausomai nuo panelių kiekio ir pasirinktos kompanijos. Kaina gali išaugti jeigu reikės panelėm papildomų pritvirtinimų prie jūsų stogo.

Kiek galėsite išgauti energijos priklausys nuo jūsų gyvenamojo regiono. Vidurkis per vieną namą yra apie 4-6kWh vienam kvadratiniui metrui. Kuo šiltesnis kraštas, tuo daugiau energijos galėsite išgauti.
Jeigu jūsų sumontuota saulės sistema gamina daugiau saulės energijos negu reikia, tada papildoma energija gali automatiškai būti nusiųsta į bendrą tinklą. Jeigu pagamins mažiau, elektra bus ištraukta iš tiekėjo tinklo kaip visada. Taigi tai yra puiku, kadangi jus laikui bėgant galėsite nebegalvoti apie išlaidas ar net padaryti gerą darbą.

Taip pat skaitykite

5 Priežastys pasirinkti šilumos siurblį, kad šildyti namus

VizijaTau

Rūsio įdėjos jūsų būstui

VizijaTau

Saulės kolektoriai ir 5 dalykai kuriuos turite apie juos žinoti

VizijaTau

Palikite atsiliepimą