Image default
Patarimai Jums ir Jūsų namams

6 Nebrangūs patarimai kaip išgauti šilumą namuose

Nors žiema nesenai baigės, reikia pradėti ruoštis būsimai. Kol bus šilti orai, tai pats geriausias laikas tinkamai apšiltini jūsų namus ir sumažinti papildomas išlaidas ateinantiems šildymams. Sužinokite kaip išgauti visą šilumą iš savo namų.

1. Izoliuokite savo langus

Tai atlikti galite keliais būdais. Pirmiausia, jus galite užkamšyti dalį lango su specialiomis kempinėmis, kurios yra su klijuojamomis nugarėlėmis arba tiesiog panaudoti paprastą burbulinę plėvelę ir su džiovintuvu izoliuoti visą lango rėmą. Tai yra finansiškai pigus variantas, kuris Jums gali kainuoti apie 10Eur.

2. Apvyniokite šilto vandens čiaupus

Šilto vandens čiaupai gamina karštį patys, o tai reiškia, kad negalite palikti jokio nutekėjimo, kitaip švaistysite ne tik šilumą, bet ir vandenį. Norint izoliuoti vandens čiaupus, galite naudoti epoksidinę dervą aplink sujungimus, izoliuoti puta arba naudoti burbulinę plėvelę.

3. Užblokuokite oro ertmę apačioje durų

Norint užblokuoti oro ertmę apačioje durų, reikia ilgų bei plonų pagalvėlių, kurios galėtų uždengti atvirą ertmę. Pagrindinis tikslas yra šias pagalvėles priklijuoti prie durų taip žemai, kad šaltas oras būtų blokuojamas, tačiau palikti vietos, kad atsidarytų durys.

4. Apdenkite savo grindis, kad palaikyt šilumą

Apie 8% jūsų kambario temperatūros yra prarandama per jūsų grindis, ypač jeigu yra rūsys po jūsų namu. Jūs galite tai sustabdyti, naudodami kiliminę dangą.

5. Naudokite savo orkaitės šilumą

Tai yra geras patarimas, bet kaip tai veikia? Kaip jūs baigiate kepti ar gaminti palikte orkaitės duris atidarytas, kad šilumą galėtu išeiti iš jos. Tai garantuota galimybė padidinti šilumą jūsų kambaryje. Kita idėja, padidinti kambario temperatūrą, yra atsinešti puodą karšto vandens, kuris savo garais sušildys patalpą. Tačiau nevertėtų to daryti dažnai, nes gali pradėti kauptis pelėsis.

6. Izoliuokite elektros rozetes

Šiluma išeina iš namo, net iš mažiausių skylių, kurios šiuo atveju – elektros rozetės. Paprašykite elektriko pagalbos izoliuoti savo rozetes arba tiesiog padarykite tai patys naudojant pigiausias plastiko kaukes ant jų. Šiu prekių galite rasti, bet kurioje įrenginių parduotuvėje.

Taip pat rinkites iš plataus katilų asortimento https://katilusiluma.lt/.

Taip pat skaitykite

Įvairūs durų tipai

VizijaTau

Patarimai kaip patobulinti savo būstą ir pakelti jo kainą

VizijaTau

Oro kondicionierius – kaip išsirinkti tinkamiausią?

VizijaTau

Palikite atsiliepimą