Image default
Dizainas

7 Stilistų patarimai, kurie padės jūsų interjerui

Kai išsirinkote savo architektūrą, pagrindinius baldus ir dažų spalvas, yra dar vienas dalykas, kuris gali priversti kambarį “dainuoti“. Šiais metais padarykite kiekvieną kambarį tokiu, jog su šiais stiliaus patarimais jis tiesiog pražystų. Leiskite šita darbą atlikti interjerui.

Pažymėkite aukščius

Nuo spalvos ant lubų iki pakabinamų gėlių. Sukraukite knygas į lentynas, padarykite sienos koliažus aukščiau negu bet kada anksčiau. Tai vienas stipriausių būdų praplėsti stilių per visą jūsų kambarį ir sukurti jūsų erdvę rafinuotą ir šviežią.

Pridėkite tekstūrų

Mes – lytėjimo būtybės. Nuo pat gimimo siekiame paliesti dalykus, kad suprastume supantį pasaulį geriau. Namas be variacinių tekstūrų yra nuobodus mūsų rankomis ir akimis tyrinėti. Pamaišykite skirtingų medžiagų tame pačiame mažame kambaryje. Uždėkite tekstūrų ant sienos. Uždėkite tekstūrų virš kitų tekstūrų. Naudokite šiurkščias, minkštas ir malonias tekstūras.

Išnaudokite sluoksnius

Norite, kad kambarys atrodytu kiek kitaip, nei tiesiog įprastas kambarys? Tada nesudėkite visko savaime, kas atrodo pagal jūs tvarkingai. Sluoksnio elementą uždėkite ant dar kito sluoksnio. Įgrūskite augalus prieš kitus daiktus. Apkraukite knygomis suolelį. Pagrindinė mintis yra sukurti sąryšį jūsų kambariuose.

Visur po šiek tiek

Tai gali būti šiek tiek kontraversiškas pasiūlymas, bet dauguma kambarių linkę turėti daugiau, nei reikia reikalingų daiktų. Neprikišta į kiekvieną kampą, bet jie turi pakankamai įvairių niekų. Toks išdėstymas elementų atskleidžia kiekviename kambaryje šiek tiek istorijos, kas priverčia atkreipti dėmesį.

Atsainus tobulumas netobulai

Menas, nėra išrikiuojamas tobulai. Knyga šiek tiek nuo centro. Kėdė nepristumta iki galo. Pamirštas rėmelis, atremtas už veidrodžio. Šie dalykai, kurie turi trūkumų, iš tikrųjų sukuria puikų jausmą kambaryje, kuriame jūs galite jaustis jaukiai ir maloniai. Taikykitės į atsainią, netobulą aplinką jūsų kambariuose, nes tai gali padėti sukurti lengvumo ir paprastumo jausmą jūsų namuose.

Išsidėstymas, kuris jus įtrauks

Norite, kad kambariai tiesiog įtrauktu jus? Naudokite elementus, kurie patrauktų dėmesį, suviliotų einant. Tai gali būti dekoratyviniai priedai ar baldų dalys.

Padarykite keistą aplinką

Norite kambario, kuris tikrai išvers iš kojų? Patikėkite tą interjerui. Įjunkite savo keistumą ir prijunkite prie bet ko, kas jums patinka ir padaro jus išskirtiniu. Tikrai mėgstate seną patefoną? Išskirtinį meną? Įtraukite šias pašėlusias įdėjas namų dizainui į savo interjerą kuo neįprastesniu būdų.

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja interjero namo dažymas?

VizijaTau

Sienos dekoracijos ir 5 naujos idėjos dizainui

VizijaTau

Keletas alternatyvų jūsų namų sienoms

VizijaTau

Palikite atsiliepimą