Image default
Dizainas

Daiktų talpinimas po laiptais, idėjos mažų erdvių namams

Ar jūs tinkamai išnaudojate vietą po laiptais? Jūs būsite nustebę, kad iš tikrųjų galite atrasti paslėptą potencialą, už jūsų vaizduotės ribų. Vietoje spintelių ar paltų laikiklių, perkelkite juos po laiptais. Taip galite sutaupyti vietos, o jeigu vieta nėra bėda, galite pasidaryti net minimalistinį kambarį. Pradėkime nuo paprastesnių idėjų Jūsų namams.

Jūs galite sumontuoti lentyną ar spinteles tiesiai po savo laiptais. Ši talpykla kažkas tokio, kas tinka iki šių dienų. Šią erdvę galite išnaudoti, kaip interjero puošmeną ir vietą, kurioje galima saugoti daiktus. Jeigu darysite lentynas, visą zoną galite palikti atvertą, kad suteikti daugiau erdvės jausmo.

Pradėkime galvoti plačiau. Jūs galite išnaudoti erdvę po laiptais transformuojant tai į namų biurą ar studijų vietą. Šią ribotą erdvę po laiptais galite išnaudoti kaip knygų lentyną ar darbastalį. Kai kurie žmonės mano, jog talpykla po laiptais turi sumažinti netvarką namuose. Na, jeigu ribota erdvė yra problema, tuomet netvarka gali būti išvengta pasinaudojant talpykla po laiptais.

Ne ką prastesnė idėja yra susikurti atskirą kampelį namams. Jūs galite skaityti savo mėgiamą knygą ar klausyti muzikos ten. Jei jūsų namų plotas yra ribotas, tuomet tai puikus sprendimas susikurti poilsio zoną tiesiai po laiptais ar pasidaryti puikią knygų laikymo vietą.

Taip pat yra dar daugiau idėjų ir šiose nuotraukose galbūt pavyks atrasti kažką tokio, ką įgyvendinsite savo namuose. Nebūtina erdvę po laiptais išnaudoti kaip vietą, kurioje bus ar yra laikomi batai, kabinami drabužiai. Tai gali būti jūsų darbo vieta, skaitymo zoną su knygomis ar net ta pati moderni spintą, į kurią galite nepastebimai sutalpinti didelę dalį savo daiktų.

Taip pat skaitykite interjero dizaino tendencijas 2019.

Taip pat skaitykite

Naudingi patarimai interjerui atnaujinti

admin

Laiptai ir prašmatnios idėjos jų dekoravimui

admin

Interjero dizaino tendencijos 2019 (I dalis)

admin