Image default
Dizainas

Daiktų talpinimas po laiptais, idėjos mažų erdvių namams

Ar jūs tinkamai išnaudojate vietą po laiptais? Jūs būsite nustebę, kad iš tikrųjų galite atrasti paslėptą potencialą, už jūsų vaizduotės ribų. Pradėkime nuo paprastesnių.

Jūs galite sumontuoti lentyną ar spinteles tiesiai po savo laiptais. Ši talpykla kažkas tokio, kas tinka iki šių dienų. Šią erdvę galite išnaudoti, kaip interjero puošmeną ir vietą, kurioje galima saugoti daiktus.

Pradėkime galvoti plačiau. Jūs galite išnaudoti erdvę po laiptais transformuojant tai į namų biurą ar studijų vietą. Šią ribotą erdvę po laiptais galite išnaudoti kaip knygų lentyną ar darbastalį. Kai kurie žmonės mano, jog talpykla po laiptais turi sumažinti netvarką namuose. Na, jeigu ribota erdvė yra problema, tuomet netvarka gali būti išvengta pasinaudojant talpykla po laiptais.

Ne ką prastesnė idėja yra susikurti atskirą kampelį jaukiam poilsiui. Jūs galite skaityti savo mėgiamą knygą ar klausyti muzikos ten. Jei jūsų namų plotas yra ribotas, tuomet tai puikus sprendimas susikurti poilsio zoną tiesiai po laiptais.

Taip pat yra dar daugiau idėjų ir šiose nuotraukose galbūt pavyks atrasti kažką tokio, ką įgyvendinsite savo namuose.

Taip pat skaitykite

10 dizaino patarimų sodininkystėje

admin

7 Stilistų patarimai, kurie padės jūsų interjerui

admin

Įkvėpiančios įdėjos jūsų kiemui

admin