Image default
Statyba ir remontas

Naudingi patarimai interjerui atnaujinti

Daugelis žmonių keisdami namų interjerą, daro tas pačias esmines klaidas, kurios viską apsunkiną. Kiti išvis nesugalvoja nieko, kas jiems patiktu. Mes jums įrodysim, kad norint gražaus interjero, nebūtina būti interjero dizainerių ar išvis išmanyti ką nors apie dizainą. Apačioje bus pateikti patarimai interjerui.

Nuotaika – pirmas žingsnis

Prieš imantis interjero pertvarkymo darbų, pagalvokite kokią atmosferą, nuotaiką norite sukurti kambariui. Norint savo svetainei suteikt atsipalaidavimo jausmą, jaukią atmosferą, rekomenduojama naudoti šiltas ir švelnias spalvas. Stenkitės pašviesinti savo namus, vengti tamsių atspalvių. Nors šaltus atspalvius lengviau derinti, venkite šaltų atspalvių miegamajame ir svetainėje. Tačiau tikrai nebūtina visų kambarių sienų padaryti skirtingų spalvų. Rekomenduojame pagalvoti apie savo mėgstama spalvų palete ir pagal šį straipsnį bandyti derinti spalvas kambariuose.

Neužgriozdinkite kambarių

Vieną iš pagrindinių klaidų, kad ką turime tą ir dedame. Stenkitės neužgriozdinti savo namų, nors jeigu ir turite papildomą sofą ar staliuką, nėra reikalingą jį kažkur įgrūsti, kad tik būtų. Pagalvokite kas jums yra reikalinga, bei naudinga ir tik tai palikite. Kuo daugiau nereikalingų daiktų, tuo kambarys atrodo mažesnis ir mažiau erdvesnis. Šiuo metu įžymios personos atvėrusios duris į savo Vilas nustebina žurnalistus baldu kiekiu. Jau kuris laikas minimalizmas interjere yra labai populiaru.

Nesprasukite visko į kampus

Profesionalus dizaineriai sako – neatremkite visko į kampus, ypač baldų kaip yra pamėgta. Stenkitės įvairinti, palikite erdvės tarp sienos ir baldų, staliuką padėkite į vidurį, kėdę kažkur šalia. Ir nesistenkite visą sieną užkišti daiktais, geriau palikite laisvos vietos, taip kambarys bus erdvesnis. Tačiau darykite tai atidžiai, nes atitrauktos spintos gali atrodyti kiek neskoningai.

Nekaupkite senienų

Jeigu jau turite tam tikrų papildomų daiktų, kurie jau yra seni ir nėra jau tokie patrauklus, o gal tiesiog išėję iš mados, pasvarstykite ar tikrai jums jų reikia ? Jeigu tas daiktas jums nėra svarbus, tiesiog atsikratykite juo ir pakeiskite kažkuom labiau viliojančiu. Patarimai interjerui: palikte daugiau vietos, pasidomėkite minimalizmu. Kuo daugiau prisirinks įvairiausių senienų, tuo sunkiau laikui bėgant juo atsikratyti.

Taip pat skaitykite stlistu patarimus interjerui.

Taip pat skaitykite

Privalumai ir trūkumai medžio granulių, granulinių krosnių

VizijaTau

Kiek kainuoja interjero namo dažymas?

VizijaTau

Interjero dizaino tendencijos 2019 (I dalis)

VizijaTau

Palikite atsiliepimą