Image default
Statyba ir remontas

Naudingi patarimai interjerui atnaujinti

Daugelis žmonių keisdami namų interjera, daro tas pačias esmines klaidas, kurios viską apsunkiną. Mes jums įrodysim, kad norint gražaus interjero, nebūtina būti interjero dizainerių.

Nuotaika – pirmas žingsnis

Prieš imantis interjero pertvarkymo darbų, pagalvokite kokią atmosferą, nuotaiką norite sukurti kambariui. Norint savo svetainei suteikt atsipalaidavimo jausmą, jaukią atmosferą, rekomenduojama naudoti šiltas ir švelnias spalvas. Stenkitės pašviesinti savo namus, vengti tamsių atspalvių. Nors šaltus atspalvius lengviau derinti, venkite šaltų atspalvių miegamajame ir svetainėje.

Neužgriozdinkite kambarių

Vieną iš pagrindinių klaidų, kad ką turime tą ir dedame. Stenkities neužgriozdinti savo namų, nors jeigu ir turite papildomą sofą ar staliuką, nėra reikalingą jį kažkur įgrūsti, kad tik būtų. Pagalvokite kas jums yra reikalinga, bei naudinga ir tik tai palikite. Kuo daugiau nereikalingų daiktų, tuo kambarys atrodo mažesnis ir mažiau erdvesnis.

Nesprasukite visko į kampus

Profesionalus dizaineriai sako – neatremkite visko į kampus, ypač baldų kaip yra pamėgta. Stenkitės įvairinti, palikite erdvės tarp sienos ir baldų, staliuką padėkite į vidurį, kėdę kažkur šalia. Ir nesistenkite visą sieną užkišti daiktais, geriau palikite laisvos vietos, taip kambarys bus erdvesnis.

Nekaupkite senienų

Jeigu jau turite tam tikrų papildomų daiktų, kurie jau yra seni ir nėra jau tokie patrauklus, o gal tiesiog išėję iš mados, pasvarstykite ar tikrai jums jų reikia ? Jeigu tas daiktas jums nėra svarbus, tiesiog atsikratykite juo ir pakeiskite kažkuom labiau viliojančiu arba kaip tik – palikte daugiau vietos. Kuo daugiau prisirinks įvairiausių senienų, tuo sunkiau laikui bėgant juo atsikratyti.

Taip pat skaitykite

Šilumos siurbliai oras-oras sistema

admin

Atsinaujinantieji energijos ištekliai

admin

Keletas alternatyvų jūsų namų sienoms

admin