Image default
Patarimai Jums ir Jūsų namams Santechnika ir šildymas

Saulės kolektoriai ir 5 dalykai kuriuos turite apie juos žinoti

Kaina yra teisinga

Nuo 2010 metų, saulės energijos sistemų kainos nukrito apie 50%. Amerikiečiai, kurie dabar nusprendžia įsigyti saulės kolektorius, sutaupo 130$ per mėnesį, arba 1560$ per metus.

Valdžia nori jums padėti

Šis punktas labiau yra aktualus Amerikoje gyvenantiems asmenims. Jūs galite pasinaudoti galimybe, kuri yra mažai žinoma, tai federalinių mokesčių kreditas, kuris padės išsaugoti iki 30% kainos montuojant saulės energijos sistemas. Jūs galite finansuoti sistemą su grynaisiais, namų paskola ar kreditu.

Nuomokite, nepirkite

Leiskite montuotojams sumokėti už jūsų sistemą ir tada paprasčiausiai sumokėkite montuotojui už elektrą, kurią jūsų sistema pagamins kiekvieną mėnesį. Įprastai mokėsite pagal tarifą, kuris yra daug mažesnis, negu jūsų vietiniai komunaliniai mokesčiai. Jūs galite išsinuomoti sistemą per saulės nuomas ar elektros energijos pirkimo sutartis. Naudojant saulės nuomą jūs mokate fiksuotą mėnesinį mokestį, kad išlyginti sezoninius svyravimus. Su elektros pirkimo sutartimi, jūsų sąskaita gali skirtis. Pavyzdžiui, nuomą galite mokėti 50 $ per mėnesį, taip visus metus, o su elektros pirkimo sutartimi galite mokėti nuo 20$ iki 30$ per mėnesį žiemą ir tada nuo 70$ iki 80$ vasarą. Montuotojas prižiūri, taiso, ir užtikrina, kad sistema veiktų, todėl jums nereikia jaudintis dėl nieko.

Jūs vis dar gyvenate ‘’tinkle‘’

Nebent jūs gyvenate vienkiemyje, tuomet jūsų sistema dar bus susieta su vietiniais komunaliniais tinklais. Kai jūsų sistemą gamina daugiau elektros negu jums reikia, likutis grįžta į tinklą ir jūs gaunate kreditą, kuris skaičiuojasi į ateitį, kai jums prireiks energijos. Šis grynasis matavimas naudoja specialų matuoklį, kuris keliauja į priekį ir atgal, todėl jūs niekada nešvaistote.

Sulyginkite savo galimybes

Tai reikalauja tik greitos konsultacijos su saulės energijos atstovais, kad sužinotumėte ar jūsų namas yra geras kandidatas į šias sistemas. Nėra jokių mokesčių ar įsipareigojimų atliekant tokias konsultacijas, todėl jūs neturite ko prarasti. Skaitykite saulės sistemų pliusus ir minusus.

Taip pat skaitykite

Langai iš plieno – kažkas kito

VizijaTau

Dažymas ar tapetai, ką rinktis?

VizijaTau

Saulės energijos įrenginiai, jų pliusai ir minusai

VizijaTau

Palikite atsiliepimą