Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Poilsio zoną iš tuščios palangės erdvės ir idėjos

Įsivaizduokite, kaip jūsų namas atrodytu, jeigu jis būtų be langų – oras būtų tvankus, o kambariai atrodytu niūrus. Langai teikia natūralią šviesą ir taip pat vėdiną patalpas. Papildomai, langai tarnauja kaip puikus “portalas” į lauką. Langų sėdynės gali tapti jūsų mėgstamiausia vieta name, su sąlyga, kad atbrailos yra pakankamai plačios tam, kad galėtumėte atsisėsti ir susikurti poilsio zoną.

Šios idėjos padės jums pakeisti savo nuomonę ir galbūt sudomins įsirengti tokią poilsio zoną ir savo namuose. Tai puikus būdas ilsėtis po ilgos darbo dienos, dirbti prie kompiuterio, mėgaujantis natūralia šviesa sklindančia iš už lango. Šios idėjos buvo įgyvendintos skirtinguose pasaulio kampeliuose ir tai tikrai nereikalauja didelio finansinio biudžeto.

Yra įvairių tipų šių poilsinių vietų, bet pagrindas, kaip ir pamatysite apačioje yra vitrininis langas. Tam kad galėtumėte mėgautis kuo didesniu kiekiu šviesos, bei žinoma vaizdu. O visą kitą tiesiog jau priklausys nuo jūsų norų, kokio pločio, kokio ilgio gultą pasidarysite, o galbūt jums gims dar įdomesnė idėja, kuri bus tinkama būtent jūsų būstui. Taip pat skaitykite apie daiktų talpinima po laiptais ir idėjas mažų erdvių namams.

Turint didelę ir ilgą palangę galite iš jos padaryti net minkštą suoliuką. Užtenka tiesiog ant viršaus ištiesti minkštą paviršių ir padėti kelias pagalves. Rezultate jausitės modernioje aplinkoje ir sutaupysite vietos.

Taip pat skaitykite

Langai iš plieno – kažkas kito

admin

Įdomūs langų pasirinkimai

admin

6 Nebrangūs patarimai kaip išgauti šilumą namuose

admin