Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Jaukus pasiūlymas, atrasti naują poilsio zoną šalia lango

Įsivaizduokite, kaip jūsų namas atrodytu, jeigu jis būtų be langų – oras būtų tvankus, o kambariai atrodytu niūrus. Langai teikia natūralią šviesą ir taip pat vėdiną patalpas. Papildomai, langai tarnauja kaip puikus “portalas” į lauką. Langų sėdynės gali tapti jūsų mėgstamiausia vieta name, su sąlyga, kad atbrailos yra pakankamai plačios tam, kad galėtumėte atsisėsti.

Čia pamatysite kelias idėjas, kurios padės jums pakeisti savo nuomonę ir galbūt sudomins įsirengti tokią poilsio zoną ir savo namuose. Tai puikus būdas ilsėtis po ilgos darbo dienos, grožėtis vaizdu pro langą, taip pat ir dirbti prie kompiuterio, mėgaujantis natūralia šviesa, sklindančia iš už lango. Šios idėjos buvo įgyvendintos iš skirtingų pasaulio kampelių ir tai tikrai nereikalauja didelio finansinio biudžeto.

Yra įvairių tipų šių poilsinių vietų, bet pagrindas, kaip ir pamatysite apačioje yra vitrininis langas, kad galėtumėte mėgautis kuo didesniu kiekiu šviesos, bei žinoma vaizdu. O visą kitą tiesiog jau priklausys nuo jūsų norų, kokio pločio, kokio ilgio gultą pasidarysite, o galbūt jums gims dar įdomesnė idėja, kuri bus tinkama būtent jūsų būstui.

Taip pat skaitykite

Langai iš plieno – kažkas kito

admin

Kokias paradines duris rinktis?

admin

Namo eksterjero dažymas

admin