Image default
Statyba ir remontas

Patarimai kaip patobulinti savo būstą ir pakelti jo kainą

Turbūt ne vienam yra tekę susidurti su problemomis parduodant savo būstą. Viena iš problemų būna, kai negalite parduodi savo namo už norimą kainą, o pigiau parduoti nenorite, nes žinote, kad neverta. Kad tai išspręsti, kartais reikia tik minimalių investicijų, kad lengviau parduoti, ar net pakelti esamą kainą.

Būsto įvaizdis yra svarbu

Pateikti jūsų duomenys, gali būti patrauklūs, bet tai dar nėra viskas. Žmogus perkantis namą, visada atsižvelgs, kaip atrodo jūsų namas, net paprasčiausias kosmetinis remontas, gali atnešti didžiulę naudą. Nei vienam nepatiktų renkantis namą, pamatyti apaugusią kiemo žolę, pilną šiukšlių, o galiausiai įėjus į namo vidų pamatyti jį apkrautą įvairiausiais ir nuobodžiais baldais. Stenkitės savo kambarius padaryti kuo laisvesnius, tai padarys pirmą įspūdį geresnį, suteiks didesnio kambario efektą, nors bus ir mažai kvadratūros. Tokiem dalykam jeigu patiems trūksta fantazijos, rekomenduojama pasisamdyti keliom valandom interjero dizaino specialistą, kuris gali jums suteikti daug naudingos informacijos per trumpą laiką.

Nežinomybė nėra pasiteisinimas

Nežinomybė gali stipriai paveikti jūsų būsto kainą. Žmogus prieš perkant gali norėti pilnai pasitikrinti būstą, t.y elektrą,santechniką ir kitus pagrindinius dalykus. Nors jūs galvojate, kad viskas yra gerai, gali būti atvirkščiai. Pirkėjui išsiaiškinus, kad yra trūkumų, gali neigiamai paveikti jūsų pardavimą. Todėl norint užbėgt įvykiams už akių, pasisamdykite atitinkamus specialistus ir patikrinkite pagrindinius dalykus. Tai gali jums padėti išlaikyti gerą vardą ir tvarkingą būstą.

Atsinaujinkite savo būstą

Galbūt galvojate, kad jau pardavinėjate savo namą, nėra prasmės pakeisti seną kilimą svetainėje, ar pakeisti kriauklę vonioje, tačiau būtent tokios smulkmenos kurios gali kainuoti jums kelis šimtus eurų, gali sumažinti jūsų parduodamo būsto kainą, ar net sugadinti jūsų reputaciją. Kartais geriau yra naujas produktas, bet kiek pigesnis, negu prabangus, senas ir jau neteikiantis tokios naudos daiktas. Įėjus į namus, kiekvienas mūsų mieliau pamatytu paprastus, tačiau modernius baldus, negu kažkada turtus kainavusius senus ir nusitrynusius baldus, kadangi šiais laikais žmonės namuose ir jo interjere ieško modernumo ir naujovių. Taip pat skaitykite specialistų dizaino patarimus.

Taip pat skaitykite

Būsto renovacija

VizijaTau

Oro kondicionierius – kaip išsirinkti tinkamiausią?

VizijaTau

6 Nebrangūs patarimai kaip išgauti šilumą namuose

VizijaTau