Image default
Statyba ir remontas

Keletas alternatyvų jūsų namų sienoms

Laikui bėgant žmonės tobulėja ir atranda vis kažkas naujo. Kiekviena idėja, kurią sugebame realizuoti atneša kažką naujo į mūsų gyvenimus. Viską praktiškai galima įgyvendinti, nors kartais patiems būna stygius naujų minčių, idėjų, kurių visada galima pasisemti iš kitur! Namas – neturi būti stereotipinis. Nėra būtinybės kiekvieną kambarį atskirti įprastomis sienomis, durimis. Yra begalė alternatyvų, kurios galbūt sudomins Jus ar net bus įgyvendintos Jūsų namuose.

Sukurkite kambario zonas

Viena iš idėjų kaip galima pagyvinti jūsų kambarį, bei įdomiai atskirti tam tikras erdves, tai pertvaros. Jos populiarios Amerikoje, ypač naudojamos kaip persirengimo kabinos, tačiau jas galima pritaikyti įvairiai. Be to šis pasirinkimas viliojantis tuom, kad galite jas dekoruoti ar nudažyti kaip tik sugalvosite.

Taip pat galite atskirti kambario plotus tiesiog virvėmis. Iš pažiūros tai gali skambėti keistai, bet jums tik reikia pasirinkti tam tikrą atstumą tarp virvių, pavyzdžiui 1 cm, ir belieka pritvirtinti jas prie žemės ir lubų. Gausite tikrai įdomų rezultatą.

Taupykite namų erdvę

Nei vieni namai neatrodo patrauklūs, kai jie yra užgriozdinti, o kad to nebūtų, taupykite vietą ir naudokite tik tai, kas reikalingą, naudojamą. Jeigu mėgstate knygas, tikrai turėsite ir savo kolekciją, o tai užima vietą. Norint išsaugoti daugiau vietos ir padaryti, kad tai būtų patrauklu akiai – iššūkis. Gal esate matę fantastiniuose filmuose, kai nulenkia svirtą ir atsidaro slaptos durys? Kodėl to nepritaikius savo namuose – įdomu ir sutaupote vietos.

Taip pat patraukli idėja, nors tikrai nėra naujiena, stumdomos durys, kurios atrodys išskirtinai, sutaupys tam tikros erdvės ir suteikią kitokį jausmą. 

Taip pat skaitykite

Kada verta susimastyti įsigyti vandens filtrą?

admin

Dažniausios stogų iškilusios problemos ir jų sprendimai

admin

Santechnikos patarimai ir galimi nuostoliai

admin