Image default
Bendri patarimai Statyba ir remontas

Keletas alternatyvų jūsų namų sienoms

Laikui bėgant žmonės tobulėja ir atranda vis kažką naujo. Kiekviena idėja, kurią sugebame realizuoti atneša kažką naujo į mūsų gyvenimus. Viską praktiškai galima įgyvendinti, nors kartais patiems būna stygius naujų minčių, idėjų, kurių visada galima pasisemti iš kitur! Namas – neturi būti stereotipinis. Nėra būtinybės kiekvieną kambarį atskirti įprastomis sienomis, durimis. Yra begalė alternatyvų, kurios galbūt sudomins Jus ar net bus įgyvendintos Jūsų namuose. Trūksta įdėjų namų sienoms? Skaitykite toliau!

Sukurkite kambario zonas

Viena iš idėjų kaip galima pagyvinti jūsų kambarį, bei įdomiai atskirti tam tikras erdves, tai pertvaros. Jos populiarios Amerikoje, ypač naudojamos kaip persirengimo kabinos, tačiau jas galima pritaikyti ir naudoti įvairiai. Be to šis pasirinkimas viliojantis tuom, kad galite pertvaras jas dekoruoti ar nudažyti kaip tik sugalvosite. Lygiai taip pat galite panaudoti komodas ar spinteles, kurias taip pat galite dekoruoti ir dažyti kaip norite.

Taip pat galite atskirti kambario plotus tiesiog virvėmis. Iš pažiūros tai gali skambėti keistai, bet jums tik reikia pasirinkti tam tikrą atstumą tarp virvių, pavyzdžiui 1 cm, ir belieka pritvirtinti jas prie žemės ir lubų. Gausite tikrai įdomų rezultatą. Nusipirkite virvių, jeigu turite galimybių jas galite net ir supinti ar įverti karoliukų ar kitokių dekoracijų.

Taupykite namų erdvę

Nei vieni namai neatrodo patrauklūs, kai jie yra užgriozdinti, o kad to nebūtų, taupykite vietą ir naudokite tik tai, kas reikalingą, naudojamą. Jeigu mėgstate knygas, tikrai turėsite ir savo kolekciją, o tai užima vietą. Norint išsaugoti daugiau vietos ir padaryti, kad tai būtų patrauklu akiai – iššūkis. Gal esate matę fantastiniuose filmuose, kai nulenkia svirtą ir atsidaro slaptos durys? Kodėl to nepritaikius savo namuose – įdomu ir sutaupote vietos ir galite būti tikri, kad Jūs busite vieninteliai kaimynystėje su tokia interjero detale.

Taip pat patraukli idėja, nors tikrai nėra naujiena, stumdomos durys, kurios atrodys išskirtinai, sutaupys tam tikros erdvės ir suteiks kitokį jausmą jūsų namų sienoms. Taip pat skaitykite idėjas kaip papuošti laiptus ir paversti juos prašmatniais.

Taip pat skaitykite

Kokias paradines duris rinktis?

VizijaTau

Kalėdinės dekoracijos namams – idėjos kaip šventiškai pasipuošti namus

VizijaTau

7 Stilistų patarimai, kurie padės jūsų interjerui

VizijaTau

Palikite atsiliepimą