Image default
Statyba ir remontas

Santechnikos patarimai ir galimi nuostoliai

Bėgant laikui pas kiekvieną atsiranda bėdų su santechnika, net ir pas tuos, kurie prižiūri daugiausiai vis tiek atsiranda kažkokių nutekėjimų. Nuo to nėra niekas neapsaugotas ir kartais reikia minimalios problemos, kad kažkas įvyktų.

Nutekėjimas – ne smulkmena

Ar kada nors susimastėte kiek jums gali kainuoti net mažas lašėjimas ? Įdomi statistika, 10 lašų per minutę sudaro 500 galonų vandens per metus, kuri – lygi 11 vonių vandens, tikrai nemažai. 1 lašas per sekundę sudaro net 3000 galonų vandens per metus arba 66 vonių vandens! Taip pat nepamirškime vienos dažniausių bėdų: tualeto bėgimas, kuris susidaro dėl sifono netinkamos reguliacijos arba praleidimų, tada vanduo bėga nesustodamas, o tai sudaro tik daugiau išlaidų. Pastovus vandens bėgimas sudaro 72800 galonų vandens per metus, kuris lygus 1617 vonioms arba virš 4 baseinų.

Būtina žinoti kiekvienam

1.Nenaudokite grąžto, jeigu nebuvote apmokytas juo tinkamai naudotis, jūs tikrai nenorite sugadinti savo vamzdžių.
2.Kiekvienas naudodamas santechninės priemones vamzdžiams valyti, pavyzdžiui kurmį arba druskos rūgštį, būtinai po kurio laiko nupilkite karštų vandenių, kitaip galite sukelti didesnių problemų.
3.Pasidomėkite kur yra svirtelė, kad užsukti visą vandenį. Kritiniais atvejais, kai vamzdžiai sprogstą ir visur pradeda lietis vanduo, tai padės jums išvengti didelio vandens nutekėjimo ar net sutaupyti, bei apsaugoti jūsų turtą.
4.Siekiant užkirsti kelią, kad nebūtų deformuotas vamzdis naudojant veržliaraktį, būtini kontaktai vamzdžio trijose vietose: viršuje, apačioje, ir ties rakto nugaros.

Kaip matote išlaidos gali būti didžiulės nuo menkiausio kapsėjimo. Vadovaukitės savo instinktais ir nedelskite susitvarkykite santechnikos, kol neatsirado didesnių bėdų. Jeigu manote, kad patys nesate pakankamai kvalifikuoti darbui, išsikvieskite santechniką.

Taip pat skaitykite

Oro kondicionierius – kaip išsirinkti tinkamiausią?

VizijaTau

Būsto renovacija

VizijaTau

6 Nebrangūs patarimai kaip išgauti šilumą namuose

VizijaTau

Palikite atsiliepimą