Image default
Patarimai Jums ir Jūsų namams Statyba ir remontas

Rąstinių namų fasadas – patraukli įdėja sodui

Nuo neatmenamų laikų mediena karaliauja, kaip namų vieną iš pagrindinių medžiagų. Natūralios medienos gaminiai, yra išskirtinio rašto, niekados nepasikartos ir nepamatysite pas kaimynus taip pat atrodančių dizaino detalių, kad ir grindų. Mediena taip pat yra vienintelė medžiaga, kuri labai perteikia natūralumą ir jaukumą namams.

Rastų dangos privalumai

Jeigu planuojate statytis sodo ar kaimo namelį, tikrai vertą pasvarstyti apie rastų fasadą. Ne tik Išvaizdą kokią turėtų jūsų namas, keltu pavydą ne vienam, bet ir patys jaustumėtės jame ar šalia jo itin atsipalaidavę. Šio tipo fasadai, suteikia ne tik jaukumą ir natūralumą, bet turi ir pliusų, kaip gerą izoliaciją, kas pravers karštomis vasaros dienomis, nepatekti šilumai į vidų. Kadangi medieną yra natūralus gaminys ir gali kvėpuoti – idealus pasirinkimas ekologiškiems žmonėms. Dar vienas pliusas, jog namai iš rąstų pagaminami itin greitai, todėl neprireiks ilgai laukti, kol galėsite mėgautis savo išsvajotų namu.

Minusai

Palyginus su kainomis, rastiniai namai nėra pigus, tai gali priversti susimastyti turintiems ribotą biudžetą. Vienas iš didžiausių minusų, jog rastai kasmet po biški suvaikščioja, todėl jiems reikia priežiūros. Visgi šio tipo namai, turi daugiau pliusų, negu minusų, todėl yra patrauklus pasirinkimas norintiems atitrūkti nuo miesto aplinkos ir pasinerti į kažką kito.

Taip pat skaitykite

Privalumai ir trūkumai skirtingų fasado dangų tipų

VizijaTau

Lietaus nutekėjimo sistemos, ar jos reikalingos?

VizijaTau

Palikite atsiliepimą