Image default
Statyba ir remontas

Lietaus nutekėjimo sistemos, ar jos reikalingos?

Lietvamzdžių sistemos egzistuoja ir yra naudojama jau daugiau negu amžių, ypač lietinguose kraštuose. Pastaruosius 20 metų, atsiranda vis daugiau patobulinimų, todėl kartais būna tikras iššūkis išsirinkti tinkamą prekę, o galbūt jums net nereikia lietvamzdžių?

Apsauga nuo lietaus

Lietvamzdžių sistemų viena iš pagrindinių funkcijų yra apsaugoti namus nuo drėgmės. Neturint šios sistemos, vanduo pradeda kauptis ant jūsų stogo ir po truputi sunkiasi kiaurai stogą ir pažeidžia dangą.

Pagrindiniai komponentai lietvamzdžių sistemos: eksterjero danga su atviromis arba uždaromis jungtimis, ventiliacijos ir drenažo ertmė, oro užtvara, izoliacija ir žinoma namo struktūra. Visa tai reikalinga, tinkamai kontrolei nuo: vandens įsiskverbimo, ultravioletinių spindulių, stipraus vėjo spaudimo, oro infiltravimo, garų ir šilumos patekimo ir išėjimo.

Yra keletas pasirinkimų iš skirtingų medžiagų, tačiau perkamiausią yra iš metalo. Pagal atitinkamą biudžetą, galite pasirinkti iš nerūdijančio plieno, kuris užtikrintų ilgą tarnavimą, arba iš aliuminio. Nepamirškite ir vario su cinku, kadangi jie atsparūs rūdims, kas yra labai svarbų lietvamzdžiams. Jeigu gyvenate šiltesniuose kraštuose ir nėra didelio kritulių kiekio, jums nėra labai svarbios šios sistemos, tačiau dėl saugumo patartina šią sistemą susimontuoti.

Taip pat skaitykite

Stogo tipai

VizijaTau

Plastikinių langų privalumai ir trūkumai

VizijaTau

Privalumai ir trūkumai skirtingų grindų

VizijaTau