Image default
Dizainas Patarimai Jums ir Jūsų namams

Interjero dizaino tendencijos 2019 (I dalis)

Kiekvienais metais keičiasi interjero dizaino tendencijos ir detalės apie kurias būtina pagalvoti ar net persigalvoti, kad atnaujinti namų vidaus dizainą. Praėjusiais metais mes stebėjome kaip išpopuliarėjo rožinė/auksinė spalva, kaip metro plytelės buvo šluojamos iš prekybos centrų ir švelnią šviesą skleidžiančios lemputės. Visa tai tik dalis kas buvo populiaru interjero dizaine 2018-iais metais.

Bet su kiekvienais metais ateina ir naujos tendencijos, naujos detalės ir idėjos kartu su stiliumi. Populiariausi ir žymiausi interjero dizaineriai aplink pasaulį pabrėžė, kad 2019-iejį atneš daug fantastiškų namų vidaus detalių, kurias tiesiog būtina bus pasižymėti. Peržiūrėkite šias interjero dizaino tendencijas, kuriomis jau pasidalino žymūs dizaineriai.

Natūralūs elementai

Žengiame žingsnį atgal nuo technologijomis paremtų dizaino detalių kurios buvo tokios dominuojančios 2018-ais metais trenduose ir šiemet žengiame pirmyn į gaivių pojūčių, natūralių elementų pasaulį, tokių kaip akmuo, varis, betonas ir granitas. Šie elementai įneš namams organikos jausmą ir ramią atmosfera bet kokiam kambariui, kartu atspindintys pasaulį aplink jūsų namus.

Betonas interjere

Kai kurie jūsų tikriausiai galvojate, kad betonas jau ilgam paliko statybų zonas, tačiau 2019-ieji bus metai, kai betonas bus naudojamas dizaine daug kur. Sukuriantis  ryškius kontūrus ir švarų įvaizdį negali nepaminėti, kad betonas yra ne tik pamatams lieti. Betoninės plytelės labai taip pat labai paplis. Tai saugus sprendimas, nes jos derės su ateinančiomis interjero dizaino tendencijomis ir sujungs viską į vieną.

Akmuo interjere

Kadangi jau kuris laikas mus supa vien dirbtiniai ir sintetiniai elementų deriniai, sunkiai derinama tai, kas randama gamtoje. Ir nors dar visai neseniai natūralus akmuo buvo naudojamas bajorų ar grafų namuose: akmeninės grindys, sienų apdailos, dideli akmeniniai židiniai… Visa tai šaukte šaukė prabangą ir solidarumą, gerą skonį ir ryšį su gamta. Akmuo yra kietas, ilgaamžis ir atsparus drėgmei. Jis pasižymi plačia spalvų gama ir dar platesne palete atspalvių. Nesudėtinga priežiūra ir nesvarbu, simetriška ar asimetriška forma, bendras vaizdas visada išeina puikus. Tai priežastys – dėl kurių natūralus akmuo šiemet veržiasi į priekį interjere ir eksterjere. Ne tik puikiai dera su medžiu, metalu ar stiklu,  bet ir būtent tokie deriniai geriausiai pabrėžia ryšį su gamta. Pamatykite mūsų idėjas patraukliam lubų dizainui.

Interjero dizainas, dekoracija, dekoras, architektūra, kėdės, stalas, kilimas, paveikslai, langas, plytos, plytinė siena, lempa

Taip pat skaitykite

Naudingi patarimai interjerui atnaujinti

VizijaTau

Šilumos siurbliai Oras – Vanduo – trumpai apie juos

VizijaTau

Langai iš plieno – kažkas kito

VizijaTau