Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Ką rinktis norint pačiam sumontuoti lubas, o ko nesirinkti?

Vienas iš patraukliausių pasirinkimų savarankiškam lubų montavimui yra iš gipskartonių. Joms nereikalingas didelis inventorius kaip ir patirtis. Šios lubos taip pat jums suteiks gerą garso izoliaciją ir energijos taupymą. Kaip montuoti galite pamatyti viename iš KNAUF video pamokų.

Įtempiamos lubos yra taip pat aktualus pasirinkimas žmonėm, kurie nori greito, reikalaujančio tik trupučio žinių montavimo. Geras pasirinkimas tiems, kurie turi problemų su alergijomis, kadangi šios lubos yra visiškai ekologiškos. Taip pat nereikalauja didelės priežiūros, nekaupia dulkių. Turi gausią spalvų ir tekstūros pasirinkimo paletę.

Jeigu galvojate papuošti savo namus kažkuom išskirtiniu, galite rinktis medines sijas. Šių lubų finalinis vaizdas yra vertas skirto laiko, nes pakeri ne vieną žmogų. Svarbu paminėti, jog šitas darbas reikalauja patirties ir daugiau laiko įrenginėjant, todėl patartina patiems to nedaryti, o samdyti specialistus.

Šios plastikinės lentutės iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti lengvas darbas, bet reikalauja šiek tiek pastangų bei kruopštumo. Tai ganėtinai primena dėlionę. Žinoma, jos nusileidžia savo dizainu prieš tai paminėtoms luboms, bet tai yra taip pat geras pasirinkimas turintiems ribotą biudžetą.

Taip pat skaitykite

Privalumai pasirenkant pakabinamas lubas

VizijaTau

Patrauklūs lubų dizainai jūsų namams

VizijaTau

Oro kondicionierius ir jo montavimas

VizijaTau

Palikite atsiliepimą