Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Patrauklūs lubų dizainai jūsų namams

Lubos tai viena iš interjero detalių, kuriai kartais skiriame per mažai laiko ir dėmesio. Atliekant renovaciją labiausiai koncentruojamasi į grindų ar sienų dangas, o lubos lieka paskutinėje vietoje. Lubos yra taip pat gerai matomos, kaip grindys ar sienos, tačiau dažniausiai yra parenkamas standartinis vienos spalvos dizainas.

Medinės lubos

Medinės lubos yra stilingas sprendimas interjere. Medis yra lengvai apdorojamas, todėl galima įdiegti neįprastas dizaino idėjas. Tokios lubos gali sukurti prabangos ir rafinuotumo jausmą arba atvirksčiai, lengvumą bei paprastumą, priklausomai nuo pasirinkto dizaino.

Katedros tipo lubos

Katedros tipo lubos turi aukštą nuožulnią liniją tarp lubų. Skliautas viršuje padeda praplėsti kambarį ties lubomis. Tai padeda pajusti kambario erdvumą. Dažniausiai tokio tipo lubos būna naudojamos didžiuose kambariuose pirmajame aukšte bei svetainėse ir kituose pagrindiniuose kambariuose.

Betono tipo lubos

Vis labiau populiarėja interjeras, susijęs su pramoniniu stiliumi. Stilingo betono lubos puikiai tinka daugelyje modernių namų. Ši medžiaga visiškai pakeičia buto interjerą. Betono išvaizda išryškina bespalvį laką, kuris padidina šilumos ir vėsumo efektą, pageidautina šiuolaikiniuose interjeruose. Taip pat tai yra praktiškas būdas apsaugoti sieną nuo pažeidimų.

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja interjero namo dažymas?

VizijaTau

Sienos dekoracijos ir 5 naujos idėjos dizainui

VizijaTau

Namo eksterjero dažymas

VizijaTau

Palikite atsiliepimą