Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Privalumai pasirenkant pakabinamas lubas

Planuojate atsinaujinti savo namus ir galvojate viską persitvarkyti? Pagalvokite apie pakabinamų lubų įsirengimą. Pagal struktūrą, galima teigti, jog tai yra antros lubos jūsų namams. Gali pasirodyti, kad tai nėra reikalinga, bet iš tikrųjų yra pliusų, kurie gali sudominti.

Pagrindiniai privalumai

Pakabinamos lubos – yra greitas ir ganėtinai pigus vidaus apdailos elementas. Tai puiki galimybė suteikti patalpoms originalumo ir jaukumo. Šios lubos turi daug privalumų, jas lengva prižiūrėti, o prireikus nesunku permontuoti. Taip pat galima lengvai paslėpti įvairius lubų trūkumus ir defektus bei sumontuotus kabelius, elektros įrenginius.

Pakabinamos lubos pagerina patalpų akustiką, labiau taupo šilumą. Be to, galima rinktis iš įvairiausių lubų dizainų ir juose sumontuoti patalpos apšvietimo įrangą. Prireikus, galima įmontuoti ventiliacijos, gaisro gesinimo sistemas bei garso stiprintuvus.

Montavimas tikrai nėra sudėtingas tiek individualiuose namuose, tiek biuruose, užtenka pagrindinių įrankių ir galima kibti prie darbo. Pagrindas yra metalinis tinklelis ant kurio, kaip dėlionė yra sudedamos visos lubos. Plytelės arba plokštės tvirtinamos tarp takelių ir taip suformuojamos pakabinamos lubos. Jeigu ieškote nebrangaus ir lengvai sumontuojamo varianto, tuomet šios lubos kaip tik jums.

Taip pat skaitykite

Kokias grindis pasirinkiti savo būstui?

VizijaTau

Lietaus nutekėjimo sistemos, ar jos reikalingos?

VizijaTau

Dažymas ar tapetai, ką rinktis?

VizijaTau

Palikite atsiliepimą