Image default
Statyba ir remontas

Dažniausios stogų iškilusios problemos ir jų sprendimai

Neveltui žmonės vis dar naudoja frazę ‘’ bent jau turi stogą virš galvos ‘’. Išties stogas yra labai svarbu ir jis reikalauja prižiūros, kaip ir bet kas kitas. Geriau kartais sugaišti šiek tiek laiko ir patikrinti stogą išsikvietus specialistus, negu vėliau tvarkyti ne tik stogą, bet ir pridarytą papildomą žalą.

Lietvamzdis svarbu

Lietvamzdis yra tiek pat svarbus stogui, kiek blužnis ar kepenys žmogui – jis yra būtinas. Be lietvamzdžio ankščiau ar vėliau atsiras visokių ertmių į kurias vanduo tiesiog sunksis ir padarys didelės žalos. Be abejonės turint lietvamzdį, reikia nepamiršti ir jo karts nuo karto prižiūrėti. Jame gali prisirinkti purvo arba lapų, užkimšus jį, iškritus didesniems krituliams, po biški pradės gadinti dangą, o galų gale ir sunktis per stogą. Taip pat svarbu tinkamai sumontuoti latakus ir jo ‘’ prijuostę ‘’, kad išvengti tolimesnių bėdų.

Papildomi įrengimai

Dažna klaida, kuri pažeidžią stogą atsiranda dar kai įrenginėjamas kaminas. Kaminas be abejonės yra reikalingas, tiem kas naudojasi šildymo sistemą naudojant kietąjį kurą. Būtinai išsirinkite atsakingą asmenį/specialistą, kuris tikrai padarys viską tinkamai. Kadangi būna tokių atvejų, kad izoliacijos darbai neatlikti kokybiškai įrenginėjant kaminą. Nepadarytas iki galo špakliavimo, prastai užpildytos ertmės, o tai – pirmas žingsnis link jūsų stogo problemų. Taip pat, įsirengus kaminą, reikia nepamiršti, jog jis – purvo kaupėjas. Dažniausiai stogai būna nuožulnus, todėl su kaminu, būtinai atsiras į kurį gali prisikaupti įvairaus purvo. Todėl nepamirškite padaryti paskirstymo, kad neatsirastu progos vandeniui kauptis.

Taip pat nepamirškite, kad jeigu neprižiūrėsit stogo, laikui bėgant susikaups purvas, kuris ne tik prives prie vandens sunkimosi kiaurai jūsų stogą, bet ir pradės pūti. Kiekvienam dalykui yra reikalinga priežiūrą, kaip prižiūrėsit tą ir turėsite.

Taip pat skaitykite

Kada vandens filtrai yra reikalingi jūsų namuose?

VizijaTau

Stogo tipai

VizijaTau

Kas yra santechnika?

VizijaTau

Palikite atsiliepimą