Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Kokias paradines duris rinktis?

Pagrindinio įėjimo durys turi būti pakankamai stiprios, kad atlaikytu visus sezono laikus bei galėtų apsaugoti nuo įsibrovėlių. Taip pat svarbu, kad durys būtų pakankamai patrauklios dizainu ir derėtu prie namo eksterjero. Tai nėra lengva padaryti, kad viskas būtų tobulą, bet šiuo metu vis daugiau atsiranda alternatyvų. Anksčiau dažniausiai naudojamos buvo medinės durys, bet jos laikui bėgant tiesiog nublunka nuo saulės spindulių, pradeda trūkinėti, pūti ir t.t.

Atsirinkite savo prioritetus

Dizaino atžvilgiu dabar yra paprasčiau, medžiagos gali būti maišomos tarpusavyje. Pavyždžiui pagamintos durys iš plieno, o apdaila medžio, arba atvirkščiai. Gali būti ir plienas kombinuotas kartu su stiklo pluoštu ir begalė pasirinkimų, kurie lems skirtingą namo izoliaciją.

Jeigu norite turėti aukščiausio lygio apsaugą, rinkites duris iš plieno. Šios durys nesutrukinės kaip, kad gali stiklo pluoštas ar medis. Mediniai rėmai gali suteikti gražesnį dizainą, o taip pat galite rinktis plieninius rėmus dar didesnei apsaugai.

Kitą vertus, jeigu norite ne ką prastesnių apsaugos lygio durų – rinkites aliuminio tipo duris. Šios durys kaip ir plieno, naudoja metalo pagrindą, todėl yra patvarios. Yra įvairiausių spalvų ir stilių, kurie turi emalio apsaugą, o tai apsaugo nuo korozijos ir padeda neprarasti spalvos. Tačiau aliuminio tipo durys yra vienos iš brangesnių pasirinkimų.

Žinoma galite pasirinkti ir vieną iš alternatyvų – stiklo pluošto duris. Jos yra ne ką prastesnės, nei anksčiau minėtos durys. Šios durys puikiai apsaugo nuo bjaurų pastovių lietingų orų. Dažnai yra derinamos su įvairiais medinio tipo rėmais ir aksesuarais. Kainą yra mažesnė palyginus su aliuminėmis durimis, bet brangesnė už plieną.

Taip pat skaitykite

Namo apšiltinimas – celiuliozė ar stiklo vata ?

VizijaTau

Keletas alternatyvų jūsų namų sienoms

VizijaTau

Garažo vartai – plienas ar medis ?

VizijaTau

Palikite atsiliepimą