Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Įvairūs durų tipai

Per daug metų atsirado įvairiausių rūšių durų: slankiojančios, automatinės ar sukamos. Žinoma daugumą durų su išskirtiniais mechanizmais nėra naudojamos namuose, labiau prekybos centruose, bankuose ar komercinės paskirties patalpose.

Yra keturi pagrindiniai durų tipai namams: lauko durys, vidaus durys ir su stiklu arba be jo. Kiekvienam iš šių tipų atitinkamai yra atrenkamos ir medžiagos. Juk neįsidėsite medinių durų su stiklų, vietoj savo lauko durų, galvosite apie kažką patvaresnio ir nepermatomo, kaip durų iš plieno arba aliuminio.

Duris su stiklu labiausiai naudojamos iš namo galinės bei priekinės pusės. Tačiau reikia apsvarstyti jų tvirtumą ir saugumą. O jeigu jau tikrai norite, pasvarstykite apie stiklo pluošto duris priekinėm durim, jos yra itin stiprios ir dažniausiai būna komponuojamos su medžio rėmais, kas gali papuošti jūsų namą.

Dėl savo patvarumo vienos iš populiariausių laukų durų yra iš plieno bei aliuminio. Skirtumai tarp jų tokie, kad plienas yra geresnė apsauga ir turi įvairesnį dizaino pasirinkimą, tačiau yra naudojamas tik lauko durim. Aliuminis yra žymiai lengvesnis ir neturi tokio gausaus pasirinkimo, tačiau dažnai naudojamas interjerui dėl savo lengvumo bei mechanizmų, kurie leidžia stumdyti duris į šonus.

Interjere populiariausios yra plastikinės durys. Dėl šių durų lengvumo ir nepatvarumo orams, jos negali būti naudojamos kaip lauko durys. Tačiau tai gali būti puikus pasirinkimamas viduje, nes šios durys yra lengvos ir apsaugotos nuo korozijos bei termitų ir lengvai sumontuojamos.

Taip pat neatsilieka ir medinės durys. Galima rasti įvairiausių dizainų, kurie puikiai tiks būsto viduje ir puoš kambarių interjerą.

Taip pat skaitykite

6 Nebrangūs patarimai kaip išgauti šilumą namuose

VizijaTau

Garažo vartai – plienas ar medis ?

VizijaTau

Įdomūs langų pasirinkimai

VizijaTau

Palikite atsiliepimą