Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Įdomūs langų pasirinkimai

Kaip ir viskam, anksčiau ar vėliau, ateina laikas atsinaujinti. O tai gali tapti galvosūkiu, kadangi rinką yra stipriai išsiplėtusi ir visko siūlo tiek daug, kad nežinome nuo ko pradėti. Šiuo metu karaliauja langai iš plastiko, medžio, bei aliuminio. Kitose užsienio šalyse populiarus pasirinkimas – langai iš plieno. Visi turi savų pliusų ir minusų, bet kurie iš šių langų išsiskiria labiausiai?

Plastikiniai langai

Jeigu svarstote apie plastikinių langų įsigijimą, jie yra geras pasirinkimas, jeigu norite pigaus ir taupaus varianto. Tačiau, kalbant apie išvaizdą, tai būtų prastas pasirinkimas, dėl savo kamerų gausos, kurios yra plačios. Taip pat plastikinių langų rėmai yra atsparūs dažams, taigi pakeisti rėmų spalvos negalėsite.

Mediniai rėmai

Daugiau skirkime dėmesio patiems medžių rėmams. Platus pasirinkimas leidžia surasti tinkamiausią variantą skirtingo stiliaus namams. Šiuos rėmus nėra sudėtinga sumontuoti. Taip pat medieną jūs galėsite perdažyti pagal savo poreikius, atvirkščiai, nei plastikinius langus, su kuriais šios galimybės nėra. Žinoma, medinius rėmus gali pažeisti termitai arba jie gali imti pūti. Tam, kad tai neatsitiktu, šiems langams reikalinga papildoma priežiūra.

Langai iš plieno

Šie langai yra vieni iš patraukliausių, jeigu norite išskirtinio dizaino. Jie gali jums pasiūlyti praktiškai viską. Jie neturi daug kamerų kaip plastikiniai langai, todėl gali gražiai atrodyti, tiek balkone, tiek išėjimui į terasą. Po daug metų tobulėjimo, tai gali būti kažkas išskirtinio.

Aliuminiai langai

Šie langai yra viduriukas tarp visų langų. Jie yra patvarūs, nereikalauja daug priežiūros, gerai sulaiko garsą ir yra ganėtinai išvaizdūs. Taip pat aliuminiai langai turi platų rėmų pasirinkimą.

Visi langai yra kažkuom išskirtiniai, viskas priklauso nuo jūsų poreikių.

Taip pat skaitykite

Kokias paradines duris rinktis?

VizijaTau

Įvairūs durų tipai

VizijaTau

Garažo vartai – plienas ar medis ?

VizijaTau

Palikite atsiliepimą