Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Langai iš plieno – kažkas kito

Langai iš plieno yra vienas iš įdomesnių pasirinkimų užsienio šalyse, tokiose kaip: Belgija, Vokietija, Prancūzija ir t.t. Kita vertus Lietuvoje, šie langai yra paplitę tik labai minimaliai, nors tai gali pasikeisti ateityje dėl jų turimų pliusų.

Spartus šuolis į priekį

Architektai tikrai pasistengė tobulinant šiuos langus per šimtmetį. Sukūrė įvairiausių dizainų, kurie suteikia galimybė praturtinti savo namus prašmatniu interjeru. Kartais gali net nesusimąstyti, kad langai galėtų pakeisti namo ne tik interjerą, bet ir eksterjerą. Šiuos išskirtinius langus galima pritaikyti prie medinių, gotikinės architektūros namų ir ne tik. Tai yra vienas iš dalykų kuom šie langai žavi labiausiai.

Patvarumas

Šie langai yra stipresni už bet kokią kitą naudojamą medžiagą langams: medį, plastiką ar aliuminį. Langai iš plieno yra 3 kartus stipresni už langus iš aliuminio, kas yra tikrai įspūdinga. Plieno tipo langai pasižymi ilgaamžiškumu bei patvarumu.

Montavimas

Įrengimas nesiskiria daug nuo kitų langų. Daugiausiai viskas priklauso nuo esamo namo išmatavimo, struktūros. Šie langai gali būti naudojami visų tipų pastatuose, varstomi ir nevarstomi. Plieno langai gali būti neatkreipiantys dėmesio ir nematomi iš lauko bei specialių formų. Šie langai privalo atitikti statybos teisės aktų reikalavimus, tuomet jų naudojimas yra visiškai saugus.

Didžiausias minusas langų iš plieno – kainą. Tačiau jie to verti.

Taip pat skaitykite

Įdomūs langų pasirinkimai

VizijaTau

Interjero dizaino tendencijos 2019 (I dalis)

VizijaTau

Kiek kainuoja interjero namo dažymas?

VizijaTau

Palikite atsiliepimą