Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Plastikinių langų privalumai ir trūkumai

Patvarūs bei kokybiški langai yra svarbus rodiklis, siekiant užtikrinti geras statinio izoliacines ypatybes. Ypatingai tai tampa aktualu, kai plastikiniai langai padeda sutaupyti šilumos išlaidas.

Langai yra vieta, kuri labiausiai praleidžia šilumą arba ją sulaiko. Plastikiniai langai dėl savo spartaus šuolio į priekį, gali suteikti tikrai gerą izoliaciją bei aukštą energijos vartojimo efektyvumą. Dviejų stiklų konstrukcija žiemą užtikrins, kad šiluma neįšeitų, o vasarą – neįeitų. Taip pat šie langai yra patvarūs ir tarnaus jums ilgą laiką. Aukštos kokybės plastikiniai langai pasižymi puikiu funkcionalumu ir nereikalauja didelės priežiūros. Norint išvalyti langų rėmus viskas, ko reikės, tai ploviklis ir vanduo.

Plastikiniai langai, kurie perkami iš patikimos įmonės, nesukels jokių problemų. Didžiausi sunkumai prasideda tuomet, kai langai yra prastai sumontuojami. Jie gali sandariai neužsidaryti, lyjant kauptis drėgmė ir atsirasti kitų problemų. Kokybiški langai turėtų atitikti Europos Sąjungos langų gamintojų standarto reikalavimus ir būti paženklinti CE kokybės ženklu. Įsigijus plastikinius langus reikia nepamiršti nuolat jų varstyti arba naudoti mikroventiliaciją, nes šie langai vasaros metu tampa slogaus oro priežastimi.

Plastikiniai langai dėl savo patrauklios kainos, bei kitų pliusų jau yra įsitvirtinę į rinką. Todėl pasirinkus būtent šiuos langus turėtumėte nepasigailėti.

Taip pat skaitykite

Langai iš plieno – kažkas kito

admin

Naudingi patarimai interjerui atnaujinti

admin

6 Nebrangūs patarimai kaip išgauti šilumą namuose

admin