Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Kiek kainuoja interjero namo dažymas?

Namo interjero perdažymas gali suteikti neatpažįstamų pokyčių. Kambarį galima paversti iš niūraus į jaukų arba atvirkščiai. Kadangi spalvų paletė yra labai plati, teisingai pasirinkus, galima padaryti tokių pokyčių, kurie puikiai atgaivins jūsų interjerą.

Prieš imantis permainų, visada susimąstome, kad tai tikriausiai kainuos ne pigiai. Žinoma, vienas iš pagrindinių faktorių, ar jūs patys žadate dažyti ar ne? Taip pat priklauso, nuo kambarių ploto ir norimų dažų.

Jeigu planuojate samdyti meistrus, kurie dažys jūsų kambarius, tuomet išleisite daugiau, nei atliekant šiuos darbus patiems. Norint persidažyti vieną ar kelis kambarius, tai vis tiek nebus pigu. Visa tai, reikalauja ne ką mažesnio pasiruošimo: reikia apsaugoti baldus, izoliuoti aplinką nuo dulkių ir t.t. Dažymo darbai gali jums kainuoti maždaug nuo 250 Eur iki 900 Eur. Ši kainą yra vidurkis, viskas priklauso nuo jūsų poreikių, atitinkamai ir kainą gali išaugti. Taip pat priklauso nuo esamų sienų būklės, ar buvo tapetai, ar reikia grunto ir t.t.

Jeigu nusprendėte dažytis patys, tada jums reikės kruopščiai pasiruošti tam. Atsilaisvinti patalpas taip pat pasirūpinti galimų dulkių išvengimu. Įsigyti ar pasiskolinti tam tikrus įrankius. Bet pereikime prie pagrindinio klausimo, kiek kainuos dažai? Kainą kaip ir visur daugiausiai priklausys nuo prekės ženklo, bei sudėties. Vidutiniškai vienas galonas dažų(10 l) kainuoja nuo 50 iki 70 Eur. O jums prireiks vidutiniškai 1 l dažų 4 kv.m padengti.

Dažymas puikus sprendimas interjero paįvairinimui. O jeigu planuojate dažyti patys, tuomet jums pavyks dar ir sutaupyti.

Taip pat skaitykite

Viskas apie katilus ir į būtiną ką atkreipti dėmesį renkantis

VizijaTau

Langai iš plieno – kažkas kito

VizijaTau

Sienos dekoracijos ir 5 naujos idėjos dizainui

VizijaTau

Palikite atsiliepimą