Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Namo eksterjero dažymas

Kuo geriau paruošite fasado paviršių dažymui, tuo ilgiau jis laikysis ir džiugins akį ilgiau išlikdamas gražus ir lygus, atrodys estetiškai, saugos sienas nuo neigiamo poveikio iš atmosferos. Geriausia dažyti sausą, išlygintą ir vienodai sugeriantį paviršių. Jeigu norite patys imtis dažymo darbų, prieš tai patikrinkite ar sienos yra paruoštos dažymui. Prilipinkite prie sienos didelį gabalą permatomos lipnios juostos ir palikite minutei, tada atplėškite ir jeigu ant juostos paviršiaus neprilipo visokių dalelių, vadinasi galite pradėti gruntuoti ir dažyti, o kaip tai padaryti skaitykite toliau.

Pasiruošimas

Svarbiausia pasiruošti tinkamai darbui, dažų nuėmimas gali tapti labai nešvariu, taigi net puikiai pasiruošus tam, cheminiai dažų šalintojai ar karšto oro vėdintuvai gali nuimti ne visus dažus. Pasiruoškite skirti laiko ir šlifavimui.
exterior-house-paint-prep

Saugumas

Kaip ir visuose darbuose labai svarbus yra saugumas. Šalinant senus dažus, gali pasklisti švino dulkių, tad būkite atsargūs, kad nepasireikštu alerginė reakcija. Pravartu įsigyti vienkartines veido kaukes, norint apsaugoti savo organizmą, nuo pavojingų medžiagų.

Reikalingas inventorius

Yra daugybė skirtingų būdų kaip dažyti sienas, tačiau visiem daugiau ar mažiau reikalingas panašus inventorius. Pagrindinis sąrašas būtų toks: teptukai, kopėčios, dažų purkštukai, apdangalai, švitrinis popierius, valymo priemonės, vielos tipo šepečio. Taip reikės statybinių medžiagų: eksterjero namo dažų, lauko apdailos dažų, juostos, šluostės ir dar keleto pagal poreikį priemonių.

Procesas

Kadangi dabar jau yra išpopuliarėjusios technologijos ir yra pilnas internetas įvairiausių pamokų, kaip ką nors padaryti, nepraleiskite progos pažiūrėti apačioje video, kuriame galite išmokti pagrindinius žingsnius dažant namus.

Žinoma, kiekviename video yra dirbama su skirtingomis priemonėmis, spręsti jums,
kurios priemonės yra geriausios.

Pamokos yra anglų kalba, bet galite įsijungti subtitrus apačioje.

Šaltiniai : wine country painters, super namai.

Taip pat skaitykite

Kokias grindis pasirinkiti savo būstui?

VizijaTau

Kalėdinės dekoracijos namams – idėjos kaip šventiškai pasipuošti namus

VizijaTau

Dažymas ar tapetai, ką rinktis?

VizijaTau

Palikite atsiliepimą