Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Kokia grindų danga yra geriausia, norint įsirengti grindų šildymą?

Turbūt visiem pažįstamas tas jausmas, kai po dušo tenka užlipti ant šaltų plytelių ar linoleumo ir staigiai bandoma surasti kokį kilimo kampelį, kad tik nešalti kojų. Šią problemą gali išspręsti grindų šildymas vonios kambaryje. Nusprendėt, kad norit, bet dvejojate ar tai tiks jūsų turimomis grindims? Aptarkime pagrindinius grindinius, kurie būtų geriausi variantai, norint įsirengti grindų šildymą.

Keramikinės, akmens, porcelianinės plytelės

Plytelės – vienas geriausių variantų, norint įsirengti grindų šildymą. Jos puikiai sutaria su šiluma, nuo karščio jos nesiplečia, nėra grėsmės jog suskilinės. Jeigu jūsų akį patraukė plytelės, tuomet jūs tikrai nenusivilsite. Žinoma, nuspręsti kokio tipo plytelių norėtumėte nėra labai paprasta, kadangi vien pačių plytelių rūšių yra nemažai – akmens masės, porcelianinių, keramikinių ir begalė kitokių. O prie viso to, kiekvienos rūšies plytelių rasite įvairiausių matmenų, stilių.

Medinės grindys

Jeigu nusprendėte įsirengti grindinį šildymą turint ar norint įsigyti medžio grindimis, pirmiausia jums reikėtų įsitikinti ar jos tinkamos tam. Yra įvairiausių sudėčių medienos grindų ir būnant neapdairiu, galima smarkiai patuštinti piniginę. Turint medines grindis kartu su grindų šildymų yra galimybė, kad medis išsiplės ir pradės trūkinėti. Tačiau yra tam tikros konstrukcijos, kurios yra pakančios temperatūrai ir turi galimybę būti šildomos.

Kilimas

Kadangi kilimai ir taip izoliuoją šilumą, be to yra gera izoliacija, reikėtų pagalvoti ar tai reikalinga. Kuo storesnis kilimas, tuo reikės didesnio šildymo, o jeigu kilimas bus plonas, bus kietas ir nepatogus ir nebesuteiks tokio džiaugsmo pėdoms.

Lamintas ir Linoleumas

Lamintas yra geras pasirinkimas norint įsirengti grindų šildymą, dėl jo itin plonos struktūros, taip pat tankaus sluoksnio, geriau įsitvirtina stabilumas. Tačiau per didelė temperatūra gali sukelti išsausėjimą ir iškreipti visą grindinį.  Linoleumas turi labai didelį pliusą kai yra kalbama apie  šilumos suderinamumą. Kadangi yra įvairiausių rūsių linoleumo ir laminato, prieš perkant reikėtų pasiteirauti kokiai temperatūrai jis pakantus.

Taip pat skaitykite

Privalumai ir trūkumai skirtingų grindų

VizijaTau

Geoterminis šildymas ir 10 mitų apie jį

VizijaTau

6 Nebrangūs patarimai kaip išgauti šilumą namuose

VizijaTau

Palikite atsiliepimą