Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Kas tinka su medinėmis grindimis?

Niekam nėra paslaptis, jog medinės grindys yra gana dažnas pasirinkimas šiais laikais. Ir ne veltui, jos yra lengvai prižiūrimos, turi gausybę įvairių stilių, o tai – lengvą suderinti su interjeru.

Spalvų paletė

Kietmedžio grindis galima pritaikyti praktiškai prie visko, kadangi spalvų yra begalė. Nuo šviesiausių iki pačių tamsiausių. Žinoma, tai priklauso nuo pasirinkto medžio: ąžuolo, kaštono, klevo ir t.t.

Medžio masyvo baldai

Be jokios abejonės medinės grindys itin patraukliai atrodo su baldais iš medžio masyvo. Jeigu jūs norite pasidaryti savo sodo namą jaukų – derinkite su medžio masyvu. Tai ne tik jūsų būstui suteiks jaukią atmosferą, bet taip pat galėsite atitrūkti nuo miesto, kadangi viskas iš natūralių medžiagų, o natūralumas visada buvo ir bus – gražu. Žinoma – galima ir ne tik sode, bet ir savo miesto bute įsirengti virtuvę ar svetainę. Viskas priklauso nuo jūsų norų.

Bambuko grindys

Prie medžio grindų tinka ne tik medžio masyvo baldai. Tai puikiai parodo vieną iš nuotraukų apačioje – matomos bambuko grindys suderintos su šviesiais odiniais baldais, labai paprastas, bet gražus variantas jūsų interjerui.

Taip pat skaitykite

Kokia grindų danga yra geriausia, norint įsirengti grindų šildymą?

VizijaTau

6 Nebrangūs patarimai kaip išgauti šilumą namuose

VizijaTau

Privalumai ir trūkumai skirtingų grindų

VizijaTau

Palikite atsiliepimą