Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Privalumai ir trūkumai skirtingų grindų

Kadangi yra įvairiausių rūšių ir tipų grindų, kartais sudėtinga įšsirinkti tinkamiausią ir optimaliausia variantą sau. Todėl aptarsime 5 populiariausių šių metų grindų dangas.

Kietmedžio grindys

Kietmedžio grindų vienas iš pagrindinių privalumų yra, kad jas lengva prižiūrėti, o purvas neprilimpa prie paviršiaus. Taip pat jos turi išskirtinio grožio, kadangi yra gaminamos iš natūralių medžiagų, kiekvienos grindys yra išskirtinės išvaizdos. Tačiau už šitą malonumą reikia nemenkai patuštinti piniginę, be to jos turi būti sumontuotos linijomis ir reikalingi patyrę asmenys darbui. Taip pat grindys būna ganėtinai slidžios, kas gali sukelti netikėtų incidentų.

Laminato grindys

Laminato grindų danga turi ne vieną pliusą. Skirtingai nuo kietmedžio grindų, jos yra žymiai pigesnis pasirinkimas, bei jos paprastai sumontuojamos. Taip pat, kadangi tai yra pakaitalas, laminato grindys turi platų asortimentą. Nepamirškime ir to, kad laminatas pasižymi tuom, kad gali atlaikyti didelį svorį, nesugadinant grindinio. Žinoma, kur yra pliusų, bus ir minusų. Vienas iš minusų, kad pažeidus grindis, jas sutvarkyti gali tapti tikras galvosūkis, taip pat laminatui gali pakenkti pastovi drėgmė.

Keramikinės plytelės

Keramikinės plytelės tai puikus pasirinkimas voniai. Ši danga yra visiškai atspari vandeniui, taip pat bet koks purvas lengvai nuvalomas. Tai prisideda ir apsaugai nuo įvairiausių alergenų ir bakterijų. Kitas pliusas, kad jos patvarios ir net įskilus kokiai nors plytelei, nesunkiai galima pakeisti naują. Kainos atžvilgiu keramikinės plytelės yra taip pat pigesnės už kietmedžio grindis, tačiau brangesnės už kilimus. Pagrindinis minusas, kad atėjus šaltesniems orams, grindys gali tapti itin šaltos ir nemalonios kojoms, todėl reikėtų gerai apsvarstyti grindų šildymą.

Kilimai

Kilimai išsiskiria tuom, kad jie sukelia tikriausiai didžiausią komfortą iš visų grindų tipų. Taip pat jie puikiai padeda palaikyti šilumą. Nepamiškime, kad yra įvairiausių spalvų ir stilių, kuriais galima paįvairinti kambarius. Šis pasirinkimas yra patrauklus, nes nėra brangus ir montavimas visiškai nesudėtingas. Žinoma, kas kartais verčia persigalvoti, tai jog kiliminę dangą yra sudėtingą prižiūrėti. Paprasčiau sugadinti, bei kartais gali tekti pasikviesti į pagalbą profesionalų valymą. Prie viso to traukia kvapus, bei bakterijas.

Linoleumas

Na ir pabaigai linoleumas – labai pigus ir lengvai sumontuojamas pasirinkimas. Jis yra ganėtinai patvarus ir prisitaikantis, nepaisant žemos kainos.Linoleumas yra atsparus vandeniui, taigi gali būti naudojamas virtuvėje ir vonioje. Kadangi kokybė nėra aukšta, aštrūs daiktai gali lengvai pažeisti dangą, o sutvarkyti visa tai – sudėtinga.

Taip pat skaitykite

Privalumai ir trūkumai medžio granulių, granulinių krosnių

VizijaTau

Privalumai pasirenkant pakabinamas lubas

VizijaTau

Lietaus nutekėjimo sistemos, ar jos reikalingos?

VizijaTau

1 komentaras

Denise 2019-12-28 at 08:17

Labai idomu kokia kitu nuomonė?

Reply

Palikite atsiliepimą