Image default
Vidaus ir išorės apdaila

Kokias grindis pasirinkiti savo būstui?

Kiekvieno mūsų pasirinkimas yra gyvenamasis būstas, taip pat ir jo interjeras ir dekoras. Vieni renkasi daugiau dėmesio skirti interjerui, kiti tuo tarpu renkasi geriausius ir optimaliausius variantus. Kadangi ne visada grožis reiškia praktiškumą ir kokybę, patartina yra prieš išsirenkant būsto grindis atsižvelgti į kelis svarbius faktorius, kurie lems grindų patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Pasirūpinkite ramybę ilgam

Jeigu nenorite ką tik išrinkę gražias grindis ir sumokėję nemažą sumą už galutinį rezultatą, nuo nusidėvėjimo ar susibraižymo keisti grindis, būtina atsižvelgti į kelis faktorius ir net jus supančia aplinka. Tokie kriterijai kaip išdykę vaikai, aktyvūs augintiniai ar gyvenate vienas ar su antrąją puse, visa tai turi didelę įtaką jūsų pasirinkimui.

laminato grindys su vaizdu į kiemą

Grindys – svarbi detalė interjerui

Grindys nėra tik pagrindas namuose, tai taip pat ir pagrindas interjere, kad viskas atrodytų tinkamai, reikia viską suderinti. Galite pamatyti puikių pavyzdžių šiame video :

 

https://youtu.be/9vbUyTN3MJo

 

Įvertinkite savo finansus

 

Susiskaičiuokite savo turimą biudžetą ir pasvarstykite ką galite sau leisti. Žinoma būtų smagu įsigyti natūralių akmenų dangą, nes ji atrodo labai estetiškai, be to yra patvari, tačiau tokios dangos ir kainą atitinkamai didesnė. O gal būt jum natūralių akmenų danga net nepatinka ir labiau esate linkite prie laminato. Viskas priklauso nuo jūsų ir jūsų galimybių.Nepamirškite, kad į tai įeina pristatymas ir montavimas, kaip ir senos dangos pašalinimas, visa tai papildomos išlaidos į kurias taip pat būtina atsižvelgti.

 

Pasidarykite patys

 

Vis dėlto dažna žmonių klaida norint sutaupyti, bandyti tai, ko niekada nėra darę ankščiau. Jeigu planuojate montuoti plyteles, pirmiausia pasibandykite kokiame atskirame kambaryje, taip pat su kilimu gali iškilti sunkumu tinkamai jį iškloti, kad nesusidarytu raukšlių, viskam reikia praktikos. Jeigu jum trūksta patirties, pasisemkite jų iš teikiamų pamokų. Pavyzdžiui kaip sumontuoti laminatą :

 

Taip pat skaitykite

Privalumai pasirenkant pakabinamas lubas

admin

Įdomūs langų pasirinkimai

admin

Šilumos siurbliai ir jų sistemų rūšys

admin