IMAG00399

Būsto renovacija

Pagaliau atėjus šiltiems orams, visi kimba į ūkio darbus ir ne tik. Tokiu metu, visi pradeda galvoti, kaip susitvarkyti stogą, pro kurį sunkiasi vanduo jau keletą metų ar susitvarkyti santechnikos vamzdžius, kurie jau kemšasi ne vienerius metus. Tačiau, neretai nutinka taip, kad norint susitvarkyti kažkokią atitinkamą namo dalį, reikia sutvarkyti dar kažką,o tai atbaido nuo tvarkymo, kadangi išlaidos padidėją. Bet to visiškai nereikia bijoti, o įsigilinti ko jums iš tiesų reikia.

Mažiau galvokite, daugiau darykite! Tik su saiku, mažiau galvokite, kadangi po to turėsite daug išlaidų. Prisiversti atsinaujinti savo būstą dažnai reikia pastūmėjimo, kartais atbaido tą mintis, kad teks nemažai investuoti. Pavyzdžiui, kad atlikti interjerą, reikia susitvarkyti stogą, kadangi atėjus stipręsniam lietui, sunkiąsi vanduo ir visas sugadiną sienas, bei lubas. Iš pažiūros atrodo, kad stogą pakeisti, reikia daug pinigų, na gal ir yra tiesos, bet visados galima surasti alternatyvų tam. Priklausomai nuo stogo būklės, jeigu jis yra pakenčiamos būklės ir sunkiasi vanduo tik pro keletą vietų – turite keletą pasirinkimų. 1. Kviečiatęs meistrus, kurie įvertins stogą ir greičiausiai pasiūlys jums keisti visą stogo dangą arba 2. Galite pasiteirauti ar užtektų tiesiog ‘’ užlopyti ‘’ tas ertmęs, pro kurias sunkiasi vanduo. Jeigu pas jus skardos tipo stogas, tai tikrai nesudėtingą sutvarkyti ir reikalaus mažai išlaidų.

IMAG02044

Žinoma, ateina laikas, kai tenka daryti pilną namo renovaciją ar tiesiog katik įsigyjotę namą ir nežinote nuo ko pradėti. O darbų seką, yra būtina žinoti, taip galėsite sutaupyti daug papildomų nereikalingų išlaidų, bei laiko. Galite samdytį darbų vykdytoją, kuris viską padarytų už jus ir nereiktų sukti galvos, bet vėl gi, papildomos išlaidos.. Viskas priklauso nuo jūsų, ko iš tiesų norite. Ar išleisti kuo mažiau pinigų, įdėdami savo darbo ar nesukti galvos ir duoti žmonėms dirbti savo darbą. Jeigu jau pasirinkotę pirmą variantą, tada galime pakalbėti apie darbų seką. Tai patvirtinti gali, bet kuris statybose dirbantis asmuo. Pradėdami įrenginėti namus, reikia pirmiausia pradėti nuo santechnikos, bei instaliacijos ( elektros ), tai yra pagarindas jūsų namuose. Elektros instaliaciją atlikus pačioje pradžioje, galėsite nesunkiai vėliau paslėpti visus laidus po grindimis, tai pagražins jūsų interjerą. Po to, galite jau keisti langūs, paralelėje, taip pat ir stogo dangą, bei apšiltinimą fasado ar karkaso, priklausomai kokio rezultato norite. Viską tinkamai organizuojant, daug darbų galima daryti vienu metu. Po šių darbų, galite pradėti įsirenginėti šildymą, daugumą dabar rekomenduoją grindininį šildymą (dujų/biokuro tipų). Įsirengus visą tai, jums lieką tik interjero įsirengimas, o tai dažniausiai būna geriausią dalis viso to, kadangi artėjate prie pabaigos.

IMAG0208

Tai yra tik pagrindinė seka, tačiau eigoje iškylą dar daug įvairiausių klausimų ties kiekvienu dalyku. Koki šildymą įsirengti, kelių stiklų plastikinius langus įsidėti, kad gauti tinkamą šilumos izoliaciją ir t.t. Kad rastumėtę atsakymus į visus šiuos klausimus, paskaitykitę daugiau skilčių mūsų puslapyje ir rasite visus atsakymus, ir net papildomų įdėjų!

Leave a Reply