OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Patarimai nuo vapsvų, vasaros sezono pasiruošimas

Vasara čia kieme ir su daug gerų dalykų, atsiranda taip keleta prastesnių, kurie gali sugadinti visą dieną. Vienas iš jų – vapsvos. Nieko geriau nėra, kas priverstu greičiau visus lėkti namo, būnant prie grilio, nei kamuolys pataikęs į vapsvos lizdą. Geriausias būdas išvengti vapsvų įgėlimų ir nepatogomų kuriuos jie gali sukelti, reikia imtis prevencinių priemonių, kad sukontroliuoti juos. Mes atlikome tyrimą ir sužinojome geros informacijos, kuri padėtu patiems pasidaryti kontrolę nuo vapsvų savo kieme. Žinoma mes siūlome naudoti kuo mažiau kenksmingas priemonęs, tačiau susidūrus su vapsvomis, kartais tenka imtis kraštutinių priemonių.

 


Vapsvų kontrolės patarimai

 

Pirmiausia vapsvos nėra iš tikro blogos. Kaip bitės, jos dulkina ir prisidedą prie mūsų aplinkos teigiamu būdu. Tol kol jie yra toli nuo žmonių, tai tiek. Vapsvos yra blogos aplink žmonęs, papraščiausiai taip jau yra. Jos yra agresyvios ir dauguma žmonių yra alergiški įgėlimams. Ir bet kas įgeltas daugiau, nei kartą, gali atsidūrti ligoninėje, todėl yra būtina prižiūrėti vapsvas savo kieme.

 

Bitės nera vapsvos. Bitės taip pat gęlia, bet retai. Jos nėra agręsyvios, nebent išprovokuotos ir mūsų kiemas taip pat be jų būtų niekas. Aš reguliariai kuičiuosi kieme tarp bičių ir nebuvau įgeltas 30 metų. Žinokite skirtumą ir nežudykite bičių. Apačioje yra bitės nuotrauka, sulyginkitę su viršuje esančia ir pamatysitę skirtumą.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Panaikinti vapsvų lizdus, iki tol kol jie neišplito, yra raktas į jų kontrolę. Pradėkite dairytis pavasarį ir stebėkite kas keletą dienų. Jos mėgsta horizontalų paviršių, dažniau po kažkuo. Stogo pastogė, kepsninės ar net po suoliukais.

 

Vėlyvos vasaros vapsvos tampa ypač agresyvios šalia maisto ir jūms gali tekti imtis sekančių žingsnių, net jeigu neturitę jokių veikiančių lizdų savo kieme. Spąstai gali būtų efektyvūs palaikyti skaičių po kontrolę. Atminkite, padėkite spąstūs toliau, nuo ten kur jūs renkatęs, jūs nenorite jų privilioti tiesiai pas save. Geras mąsalo receptas – vienas puodelis acto ir keturi dideli šaukštai tiek druskos, tiek cukraus. Pasirodo traukia daugiau vapsvų ir keletą bičių.

 

Šaltiniai – thegardenglove

Leave a Reply