window-seats_designrulz-15

Jaukus pasiūlymas, atrasti naują poilsio zoną šalia lango

window-seats_designrulz-16

Įsivaizduokite kaip jūsų namas atrodytu ir kaip jaustumėtęs, jeigu jis būtų be langų – oras būtų tvankūs ir kambariai atrodytu niūrus. Jūsų langai teikia natūralią šviesą ir taip pat vėdiną patalpas, kai to reikia. Papildomai, langai tarnauja kaip jūsų puikus ‘’ portalas ‘’ į lauką. Langų sėdynės gali tapti jūsų mėgstamiausia vieta name, su sąlyga, kad atbrailos yra pakankamai plačios, kad galėtumete atsisėsti arba jeigu norėsite pridėti ir mažą sofą ir taip pat pakankamai vietos, kad galėtumete atsipalaiduoti.
Čia pamatysite kolekciją, kuri padės jūms pakeisti savo nuomonę ir galbūt sudomins įsirengti tokią poilsinę vietą ir savo namuose. Tai puikus būdas ilsėtis po ilgos darbo dienos, grožėtis vaizdu pro langą, taip pat ir dirbti prie kompiuterio, mėgaujantis natūralia šviesa sklindančia iš už lango. Šios įdėjos buvo įgyvendintos iš skirtingų pasaulio kampelių ir tai tikrai nereikalauja didelio finansinio biudžeto.

Yra įvairių tipų šių poilsinių vietų, bet pagrindas, kaip ir pamatysite apačioje yra vitrininis langas, kad galėtumetę mėgautis kuo didesniu kiekiu šviesos, bei žinoma vaizdu. O visą kitą tiesiog jau priklausys nuo jūsų norų, kokio pločio, kokio ilgio gultą pasidarysite, o gal gims jums dar įdomesnė įdėja, kuri bus tinkama būtent jūsų būstui.

window-seats_designrulz-1

window-seats_designrulz-14window-seats_designrulz-13window-seats_designrulz-12window-seats_designrulz-11window-seats_designrulz-10window-seats_designrulz-9

Šaltiniai – designrulz.

Leave a Reply