Photovoltaikanlage mit Regenbogen

5 Dalykai kuriuos turite žinoti, apie saulės kolektorius

Kainą yra teisinga

 

Nuo 2010 metų, saulės energijos sistemų kainos nukrito apie 50%. Amerikiečiai kurie dabar apsisprendžia įsigyti saulės kolektorius, sutaupo 130$ per mėnesį, arba 1560$ per metus. Taip pat, kuo didesnį elektros tarifą jūs dabar mokate, kuo daugiau šviesos jūsų namas gauną ir didesnės finansinės lengvatos prieinamos jūsų aplinkoje, tuo daugiau atgausite iš šios energijos atgal.

 

Valdžia nori jūms padėti

 

Šis punktas labiau aktualus Amerikoje gyvenantiems. Jūs galite pasinaudoti galimybę , mažai žinoma federaliniu mokesčių kreditu, kuris išsaugos jums iki 30 % kainos sumontuojant saulės energijos sistemas. Jūs galite finansuoti sistemą su grynaisiais, namų paskola ar kreditu. Jūs galite sumažinti jūsų sumą net daugiau su paskata, pavyzdžiui, nuolaidų ar pardavimų, turto atleidimo nuo mokesčių iš savo valstybės, savivaldybės ar elektros naudingumo.

e27d702e98c9da0c6cd3f93ac47a70697153daa7

Nuomokite, nepirkite

 

Leiskite montuotojams sumokėti už jūsų sistemą ir tada papraščiausiai sumokėkite montuotojui už elektrą kurią jūsų sistema pagamins kiekvieną mėnesį. Įprastai pagal tarifą, kuris yra daug mažesnis, negu jūsų vietiniai komunaliniai mokesčiai. Jūs galite išsinuomoti sistemą per arba saulės nuomas ar elektros energijos pirkimo sutartis. Su saulės nuoma, mokate fiksuotą mėnesinį mokestį, kad išlyginti sezoninius svyravimus. Su elektros pirkimo sutartimi, jūsų sąskaita gali skirtis. Pavyzdžiui, nuomą galite mokėti 50 $ per mėnesį, taip visus metus, o su elektros pirkimo sutartimi galite mokėti nuo $ 20 iki $ 30 per mėnesį žiemą ir tada $ 70 iki $ 80 vasarą. Montuotojas prižiūri, taiso, ir užtikrina sistemą, todėl jums nereikia jaudintis dėl nieko – išskyrus tai, ką daryti su visais papildomais pinigais, kuriuos jūs sutaupysite.

Jūs vis dar gyvenate ‘’ tinkle ‘’

 

Nebent jūs gyvenate vienkiemyje, jūsų sistema dar bus susieta su vietiniais komunaliniais. Tai yra geras dalykas. Daugumoje vietų, kai jūsų sistemą gamina daguaiu elektros, negu jūms reikia, likutis grįžtą į tinklą ir jūs gaunate kreditą, kuris skaičiuoja į ateitį, kai prireiks energijos. Šis grynasis matavimas naudoja specialų matuoklį, kuris keliauja į priekį ir atgal, todėl jūs niekada nešvaistote.

 

Sulyginkite jūsų galimybęs
Tai tik reikalauja greitos konsultacijos su saulės energijos atstovais, kad sužinoti jūsų namas yra geras kandidatas į šias sistemas. Nėra jokių mokesčių ar įsipareigojimų su tokiomis konsultacijomis, taigi jūs neturite ką prarasti, nebent jūsų energijos sąskaitą.

Solar-Cells

Šaltiniai – solar america, cleanenergyauthority,dgs-solar,yellowpages.

Leave a Reply