Use-The-Space-Under-Your-Stairs

Talpinimas daiktų po laiptais, įdėjos mažų erdvių namams

Ar jūs išnaudojate tinkamai vietą po laiptais ?  Jūs greičiausiai viską tiesiog dedate po laiptais ir išnaudojate tik dalį vietos. Bet jūs būsite nustebę, kad ištikrųjų galite atrąsti paslėpta potencialą, už jūsų vaizduotės ribų. Pradėkime nuo paprastesnių.

Stylish-and-chic-shelves-beneath-the-stairs

Jūs galite sumontuoti lentyną, spintelęs, po savo laiptais. Po laiptais talpykla – kažkas tokio, kas tinka iki šių dienų. Talpykla gali būti panaudotą dekoracijos paskirčiai ir saugoti jūsų daiktus tuo pačiu metu. Taip pat galite dekoruoti savo talpyklą po laiptais su mėgstamais daiktais.

under-stairs-bar

Pradėkime galvoti plačiau. Jūs galite išnaudoti erdvę, po laiptais, transformuojant tai į namų ofisą ar studijų vietą. Jeigu jums to reikia, galite neieškoti toliau, ribota erdvė po laiptais yra tik jums. Jūs galite pasisemti įdėjų kaip : knygų lentyną, darbastalio ar pardavimo kabinetą. Kai kurie žmonės siūlo, kad po laiptais talpykla, turi sumažinti netvarką namų. Na, jeigu ribota erdvė yra problema, tada jie yra iš tiesų teisingi. Netvarka turi būti išvengta ir talpykla po laiptais yra išmintingiausias būdas tai padaryti.

Under-Stairs-Storage-Ideas-For-Small-Spaces

Ne ką prastesnė įdėja, negu prieš tai dvi buvusios, yra atskiras kampelis. Jūs galite padaryti erdvė po laiptais į jaukų kambarį poilsiui. Manau, jūs galite įsivaizduoti tai. Kaip jūms reikia atsipalaiduoti, jūs ieškosite niekur toliau, negu jūsų vieta po laiptais. Jūs galite skaityti savo mėgiamą knygą ar klausyti muzikos ten. Jeigu yra pakankamai vietos, kad galėtumėte pasidėti pagalvę, tada jūs galite ir greitai nusnūsti prieš jūsų veiklą.

West-Loop-Aerie-industrial-staircase-chicago
Taip pat yra dar daugiau įdėjų, šiose nuotraukose gal atrasitę kažką tokio, ką įgyvendinsite savo namuose.

Closet-Home-Storage-Desigs

Book-Stairs-Draw-Stares

staircase-design-ideas

 

Organized-Kitchens-Under-Stairs-Storage

Under-stair-furniture

Šaltiniai – residencestyle.

Leave a Reply