a living room with lots of frames on the wall

7 Stilistų patarimai, kurie padės jūsų interjerui

Po to kaip išsirinkote savo architektūrą ( ar tiesiog dirbate ties tuom, kur buvote užstrigę ) ir po to kaip išsirinkote pagrindinius baldus ir dažų spalvas, yra dar vienas dalykas, kuris gali priversti kambarį “ dainuoti “ Šiais metais padarykite kiekvieną kambarį tokiu, jog su šiais stiliaus patarimais, jie tiesiog pražystų.

Pažymėkite aukščius

Pridėkite vizualų aukštį į jūsų erdves – viskam. Nuo spalvos ant lubų iki pakabinamų gėlių, sukraukite knygas į lentynas, padarydami sienos koliažus aukščiau negu bet kada ankščiau. Pridėdami aukštį – vienas stipriausių būdų praplėsti stilių per visą jūsų kambarį ir padarytį jūsų erdvę rafinuotą ir šviežią.

 

Pridėkite tekstūrų

textiles

Mes – lytėjimo būtybės. Nuo pat gimimo siekiame paliesti dalykus, kad suprastume supantį pasaulį geriau. Namas be variacinių tekstūrų yra nuobodus mūsų rankomis ir akimis tyrinėti. Pamaišykite skirtingų medžiagų tame pačiame mažame kambaryje. Uždėkite tekstūrų ant sienos. Uždėkite tekstūrų virš kitų tekstūrų. Padarykite juos šiurkščiomis tekstūromis ir sklandžiomis, bei minkštomis ir maloniomis tekstūromis.

 

Išnaudokite sluoksnius

Norite, kad kambarys atrodytu kiek kitaip, nei tiesiog įprastas kambarys ? Tada nesudėkite visko savaime, kas atrodo pagal jūs tvarkingai. Sluoksnio elementą uždėkite ant dar kito sluoksnio. Įgrūskite augalus prieš kitus daiktus. Apkraukite knygomis suolelį. Pagrindinė mintis viso šito, tai sujungti viską su viskuo kitu, kad galėtumėte padaryti sąryšį jūsų kambariuose.

layered global rugs and nook bed

Visur po šiek tiek

Minimalizmas – puiku ir pažiūrėkite, tai gali būti šiek tiek kontroversiškas pasiūlymas, bet dauguma kambarių linkę turėti daugiau, nei reikia reikalingų daiktų. Neprikišta į kiekvieną kampą, bet jie turi pakankamai įvairių niekų. Toks išdėstymas elementų atskleidžia kiekviename kambaryje šiek tiek istorijos, kas priverčia atkreipti dėmesį.

blue tufted couch with brown leather accents living room

Atsainus tobulumas, netobulai

Menas, nėra išrikiuojamas tobulai. Knyga šiek tiek nuo centro. Kėdė nepristumta iki galo. Pamirštas rėmelis, atremtas už veidrožio. Šie dalykai, kurie panašu į panašu į turintis trūkumų, iš tikrųjų padaro puiku jausmą kambaryje, kuriame jūs norite jaustis jaukiai ir maloniai, o ne kaip prikištame muziejuje ar kataloge. Taikykitęs į atsainu, netobulą aplinką jūsų kambariuose, daiktai nėra betvarkėje, bet jie neatrodo lyg būtų tvarkingi kaip turėtu būti

all white room with giant cozy knitted throw

Išsidėstymas kuris jūs įtrauks

Norite, kad kambariai tiesiog įtrauktu jos ? Naudokite elementus, kurie patrauktų dėmesį, suviliotų einant. Naudokite dekoratyvius priedus ar baldų dalys, taip sakant, kad padarytumėte tam tikrą modelį, kuris įtrauktų bet kurį.

all white room lots of light patterned poof

Padarykite keistą aplinką
Norite kambario, kuris tikrai išvers iš kojų ? Įjunkite savo keistumą ir prijunkite prie, bet ko, kas jums patinka ir padaro jus išskirtiniu. Tikrai mėgstate seną patefoną ? Išskirtinį meną ? Jūs turite sujungti su elementais, kurie rėktu ‘’ tu ‘’ ir tada surasti būdą, pridėti į erdvę, net jeigu tai atrodytu keista. Tai yra esminis elementas keistumo ir yra vienas iš stilingiausių paslapčių, kas pakelės jūsų kambarius į pačią viršūnę.

MM67

Šaltinis – apartmenttherapy.

Leave a Reply