91045e64027c3a4c49091068f79085fd

Privalumai ir trūkumai medžio granulių, biomasės krosnių

Padidėjus kainomis iškastinio kuro, tai taip pat pakelia kainą ir elektros, o tai padarė biomasės krosnis daugiau populiaresnes. Medžio granulės krosnis yra šiuo metu vienos iš labiausiai populiariausių tipų iš biomasės krosnių dėl daugelio priežaščių.

 

Privalumai

 

Šiluma, kurią medžio granulės krosnis teikia, laikoma biomasės energija, o tai reiškia, kad tai yra atsinaujinantis ir draugiškas aplinkai. Jūs galite naudoti medžio granulių krosnį šildyti tik jūsų kambarį kuriame sumontavote, panašiai kaip tradiciniai židiniai arba jūs galite įsigyti tokį, kuris prisijungią prie jūsų esąmos ventiliacijos sistemos ir šildytų visą namą ( priklausomai nuo namo dydžio, gali prireikti ir daugiau negu vieno medžio granulių krosnies.

 

Medžio granulės paprastai yra išgaunamos iš medžio medžiagų, kurios yra laikomos nereikalingomis kaip : likęs popierius, balastas, šakos, žievė, o tai padaro ganėtinai pigiu kuru. Granulių dydis dažniausiai yra nuo šešių iki aštuonių milimetrų. Mažas dydis granulių, yra privalumas, kadangi skirtingai nuo tradicinio medžio, jos turi konkrečią formą, kas palengviną kūrenimą. Kaip rezultatas, papildimo procesas krosnies, padarytas automatinis. Automatinis papildymas, visgi nepadės visiškai atskiratytį šio proceso, kadangi reikia į parą papildyti. Turint standartinį kaminą, yra reikalingą išvalyti pelenus kartą arba keletą per savaitę. Pelenai, gali būti panaudojami kaip sterilizacija jūsų sodui, o tai yra dar vienas privalumas jūsų medžio granulių krosnies, skirtingai nuo tradicinių židinių. Dar vienas privalumas granulių, kad turintys konkrečią formą, palengvina sandėliavimą, taip pat jie būna maišuose. Daugiau ar mažiau granulės turi mažą procentą drėgmės ( 8-10% ), o tai padaro kurą labiau efektyviu ir palengviną užkurimą. Efektyvumas dažniausiai būna daugiau negu 75% , atvirkščiai negu tradicinių židinių 25%.

9d26cee8e69ec245f41707e8533e22c1

Trūkumai

 

Vienas iš pagrindinių trukūmų granulių krosnies, kad daugumai jų reikia elektros, kad funkcionuotų, jeigu elektra dingtų žiemą, o jūsų zonoje žiemos yra šaltos, pasvarstykite apie generatoriu, arba įsitikinkite, kad jūsų krosnis turėtu atsarginę bateriją ( Jeigu jau turite krosnį, vistiek galite įsigyti baterijų ). Toliau jums reikės sandėlio ploto medžio granulėms ir kelionėms arba susitarti, kad pristatytų jums.

 

Kainos
Medži0 granulių krosnis kainuoja nuo 2000eurų iki 6000eurų, priklausomai nuo dydžio, dizaino, šildymo galimybių ir montavimo.

46fc8d7e875d1874b5e109ad35369134

Šaltiniai – renewablegreenenergypower,pinterest

Leave a Reply