2d139185ab22f3cb8cafe7793a417938

5 Priežastys pasirinkti oro šaltinį – šilumos siurblį, šildyti jūsų namus

Ar jūs pagalvojote apie atsinaujinančią energiją jūsų namams? Jeigu taip, greičiausiai esate jau pasidomėja apie saulės kolektorius,paneles, kad šildytu jūsų vandenį. Bet ar jūs pasvarstetė naudą, kurią galite gauti iš šilumos siurblio? Gali būti, kad jūsų namai nėra tinkami saulei, dėl jos pozicijos ( per daug šešėlį ) arba stogas, nėra tinkamas panelėms įrengti. Šiais atvėjais, šilumos siurblys gali būti tinkamas pasirinkimas šildyti jūsų namus, jeigu mėgstate ekologinį šildymą.

 

Kaip veikia oro šaltinio šilumos siurblys ?

 

Technologija veikia kaip šaldiklis. Šaldytuvas  ištraukia šilumą iš išorės ir traukia jį lauk, kad išlaikytu maistą šaltą viduje. Šilumos siurblys veikia atvirkščiai. Jis traukia karštį iš išorės ir traukia tai į namus. Visai kaip šaldytuvas, veikia elektros pagalba, bet pagamina daugiau energijos, negu sunaudoja, todėl tai yra energijos taupymas, ypač jeigu jūs dabar naudojate elektros šildytuvus, kad apsirūpinti šiluma.

 

Siurblys gali veikti ir būnant mažai temperatūrai ir ten niekada nėra pasibaigiančio šilumos šaltinio, kurio būtų galimą ištraukti iš oro. Dažniausiai būna pastatytas ant saulėtos lauko sienos, kad veiktu efektyviausiai.

 

Kodėl rinktis šilumos siurblį ?

1.Išlaidos yra mažos

 

Išlaidos yra mažos naudojant oro šaltinio šilumos siurblį, pašildyti jūsų namus yra daugiau pigiau, negu naudojant dujas ar elektros šildymą. Naudojant šį siurblį, jūs galite sutaupyti iki 600eurų per metus. Tai gali atrodyti kvaila, norint sumontuoti tai, turint jau centrinį dujinį šildymą, bet žžmonės neturintis dujų, ši technologija, gali sutaupyti jums nemažai pinigų jūsų šildymo mokesčiams.

 

2.Reikalauja minimaliai arba išvis jokios priežiūros

 

Palyginus su kitomis atsinaujinančiomis technologijomis, šis pasirinkimas tikrai naudingas.

 

12fd38118ada60c35f29aecff970a0fc

3.Tai uždirba jums pinigus

 

Jums gali būti tinkama taikyti atsinaujinančios šilumos skatinamąją schemą (RHI). Per 7 metus gausite iš atsinaujinančios šilumos 7.3p / kWh.

 

4.Sumažina jūsų anglies pėdsaką

 

Palyginus su kitomis formomis šilumos generatorių iš iškastinių kuro, kaip dujos ar šildymas skystuoju kuru, oro šaltinio šilumos siurblys turi kaip mažą anglies pėdsaką, nes jis naudoja natūralų šaltinį – atsinaujinančią energiją į orą. Tai naudoja elektrą, kad dirbtų, nebent elektra yra generuojama per atsinaujinantį šaltinį (vėjo jėga / saulės panelės) tada oro šaltinio šilumos siurblys tikrai prisideda prie CO2 emisijų. Visgi, palyginus su senomis elektros atmintinės šildytuvais, jūs galite sutaupyti nuo 5 iki 10 tonų C02 emisijų kiekvienais metais.

5.Jūs galite šildyti erdvę ir šiltą vandenį
Gautą energiją gali sušildyti jūsų namus, taip pat ir karštą vandenį, kuris gali būti talpinamas į rezervuarą ir panaudotas kada reikia.

b331eb4e73bae04c199215b176cb2a3d

Šaltiniai – Greenpower technology

Leave a Reply