10 Nebrangių patarimų, apšiltinti jūsų namams 2/2dalis

Kaip ir buvo minėta pirmoje dalyje, kol dabar yra galimybę, reikia išnaudoti gerus orus, reikia pasiruošti ateinančiam žiemos sezonui. Šioje dalyje rasite dar penkis, naudingus patarimus, pigiai apšiltinti savo būstą.

6.Naudokite savo orkaitės šilumą

 

Tai yra geras patarimas, bet štai kaip tai veikia : kaip jūs iškepate ar pagaminate ką nors ( ir tik tada ) palikte orkaitės duris atidarytas, kad šilumą galėtu įšeiti iš jos. Tai garantuota galimybė padidinti šilumą jūsų kambaryje. Kita įdėja padidinti kambario temperatūrą, iš karto atsinešti puodą karšto vandens, bet nedarykite to dažnai arba jūs galite prisišaukti pelėsius.

 

Ir štai geras patarimas : jeigu turite augintinių, jūs pastebėsite, kad jie visada susiranda šilčiausia vietą kambaryje, ar tai būtų jūsų orkaitė ar židinys, ar tiesiog perkaitęs nešiojamasis kompiuteris.

7.Izoliuokite elektros rozetes

 

Šiluma išeina iš namo net iš mažiausių skylių, kurios šiuo atveju – elektros rozetės. Jeigu turėjote vaikų apsaugą, tada jums jau šio patarimo nebereikia.

 

Jeigu ne, paprašykite elektriko pagalbos izoliuoti savo rozetes arba tiesiog padarykite tai patys naudojant pigiausias palstiko kaukęs ant jų. Jūs galite rasti šiu prekių, bet kurioje vietinėje įrenginių parduotuvėje ir jie yra labai pigūs, turėkite tai galvoje.

 

335d4f9cd52a5e6fd8eae17e6a3b0e20

8. Pamirškite visus šildytuvus.

 

Didžiausia klaida žmonės padaro, kai ateina žiema ir kambario temperatūra nukrenta, ir išjungia šildymo sistemas, pasirenka šildytuvs mažom erdvėm šildyti. Na, jie yra didžiuliai energijos naudotojai ir net nepagamina daug šilumos, štai kodėl turėtumete jais atsikratyti.

 

Tiesiog bandykite palaikyti šilumą savo namuose senais būdais : gaminkite, kepkite, darykite arbatą ir izoliuokite savo namą.

9.Megztiniai

 

Kai kurie žmonės – susidarę tokią nuomonę, kad kambario temperatūra turėtu būti tokia aukšta, kad galėtu vaikščioti su maikėmis, kai tiesa yra tokia, kad megztiniai ir patogios kojinės yra pagrindas. Jums reikia pamažinti namo temperatūra arba jūs niekada nepriprasite prie orų.

 

Kitaip sakant, gali būti viduje karšta ir jauku, bet lauke jūs jausities sušalę visada ir nesvarbu kokia temperatūra bus. Kitaip sakant, jūsų namų temperatūra turėtu būti tokia, kad jaustumietęs jaukiai su megztiniais ir neprakaituodami, nei biškio.

 

10.Vonios vanduo

 

Štai kas, kuo mes įsitikine, kad jūs niekada nebuvote pagalvoja : kiekvieną kartą, kai jūs maudoties, šiltas vanduo, sušildo visą kambarį, todėl neturėtumete iškart išleisti viso vandens lauk. Tiesiog leiskite kambariui sušilti ir kai pasidarys šaltas, tiesiog išleisti jį.
Atidarykite duris vonios, kad šiltas oras galėtu cirkuliuoti. Taip pat, savo ventiliatorių padarykite, taip, kad funkcionuotu atvirkščiai, kad gautumėte šiltesni orą grindims, o šaltą orą į viršų.

8tnr56bkd-1200

 

Šaltiniai – dontpayfull,pinterest, hansenwholesale

Leave a Reply